Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Do treće godine dete ne ume da laže, školarac je spreman da iznosi neistine da bi bolje izgledao u tuđim očima, a tinejdžer već ume da predvidi šta će da se dogodi ako se njegova laž otkrije. Kako se postaviti prema mališanima koji ne govore istinu?

Eto na zahtev nenkice morao sam da preciziram tekmu!
pa tim malisanima trebaaaa razgovarati s,majkoomm
Onda zavisi i od pola, jel malisan musko il zensko...mislim da pedagoske metode nisu efikasne za oba pola pdjednako, molim te bitere, kad te je vec u ovoj godini krenulo, malo preciziraj teme winkwinkwinklollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
batina je iz raja izasla...moz ovo?
Zenska deca lazu jel im je to urodjeno lol

Tekma je utakmica tako da ne vidim puno veze, ali iskreno ljudi, bolje da se nisam ni vracala...sta uradiste od foruma..jel sldeca tema moyda o tome kako delfini se oglasavaju..mislim mogao bi je neko postaviti jako je inspiratvno.... roll

Tekma je utakmica tako da ne vidim puno veze, ali iskreno ljudi, bolje da se nisam ni vracala...sta uradiste od foruma..jel sldeca tema moyda o tome kako delfini se oglasavaju..mislim mogao bi je neko postaviti jako je inspiratvno.... roll

Ako si dosla tu da sipas svoju pamet ili da pokazes svoju mentalnu superiornost, pa bolje da se nisi ni vracala!
Napravi sebi temu koja ti se dopada!

wink

A muška deca nauče tokom života... ili ih onda žene nauče? winklol

Ako si dosla tu da sipas svoju pamet ili da pokazes svoju mentalnu superiornost, pa bolje da se nisi ni vracala!

wink

Ne duso, vec da shvatim kako je izgleda dosla ona stara narodna na red, da kada pametni zacute budale progovore....

Ne iznosi ideje... Unhappy pokvarila si mi faktor iznenađenja :*** lol

Neki nikad ne nauce a neke zene primoraju :?

Neki nikad ne nauce a neke zene primoraju :?

Zalaziš sad u ozbiljnije vode... prvima svaka čast, a drugi- zašto se nisu sklonili na vreme već se pridružili roll

wink

Ne duso, vec da shvatim kako je izgleda dosla ona stara narodna na red, da kada pametni zacute budale progovore....

Obzirom da nije prvi put da napadas, iako te nikada napao nisam, cak prakticno nismo ni komunicirali, da ti sada ja kazem nesto:

1. Mi smo se lepo zabavljali na ovom forumu zadnjih 10 dana i stvarno je bilo lepo, uzivali smo u druzenju. Nije bilo ekscesa. Ti si bila prva koja je uletela sa negativnom energijom.

2. Zabole me, da li je ta negativna energija posledica umormog puta, nedostatka zadovoljenja, caskanja sa nekim istomisljenicima ili nesto drugo, no nemas pravo da udjes na forum, proseres se na clana direktno, ili indirektno prako teme i da se posle pravdas da je to sasvim OK.
To je elementarne nekultura, prostakluk i zla namera. Tako nesto se ne radi u realnom zivotu, a mi smo svi realni ljudi, pa molio bi te da to ne radis ni ovde. Time krsis pravilnik.

3. Zao mi je sto to proseravanje upravo tvoji drugari rade prema nekima, tezeci da ispadnu glavne baje u necijim ocima, no jos jednom te molim, ne radi to. Time ne isijavas svoju pamet, mudrost i razboritost, vec dajes utisak raskomponirane licnosti.

4. Obzirom da si sebi uzela pravo da indirektno medju redova tvrdis da mrzim Srbe, te si se ponosito busao da si nacionalista, ovog puta zadnji put i najuljudnije te molim da zaobilazis moje teme i moju licnost. Cinis to u licnom interesu, jer zed nece otici, no ako te zajase, bit ce sou programa za sve! A veruj, oce!

Zelim ti Srecan Bozic!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:34 pm.