Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I molim Vas, samo ozbiljne odgovore uvazavam , svi kojima je do zezancije, nek nadju sebi neozbiljne teme.
Hvala na razumevanju! winkwinkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ona tuzno gleda jer joj tele gleda u sarena vrata...
Inace, ona bi gledala u sarena vrata ali je gledanje u sarena vrata
zuzeto...
Tako da njoj ostaje samo da tuzno gleda. wink
Kada bih vas tukli i za sise vukli jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali
Novi vidici su mi otvoreni sa ovom temom, hvala ti...jer je to jedna od stvari o kojima nisam nikad razmisljala...hmmmmmmmmm.....
Po meni u taj duboko tuzni kravlji pogled je nemoguce proniknuti i shvatiti kao sto je osmijeh Mona Liza ostao misterija za cijeli svijet....
Kravama retko tepaju, i to je osnovni problem. Osim klasične muzike kojom je kulturno uzdižu u pojedinim zemljama, one nikakve druge povlastice nemaju.
Razlog tuge je iz duše. Puna Jemocija ali bez mogućnosti iskazivanja... Unhappy

U našoj zemlji ta tuga je vidljivija, jer muzike nema... a lagano se izbacuje i ručna muža u korist mašinske... jbt sad je i meni teško kada se zadubim u sve ovo... :?
Upravo sam izgugalo najnovije ostrazivanje Univerziteta u Pitsburgu koje
daje odgovor na dilemu tuznog kravljeg pogleda.

Postulat slozenog istrazivanja je: Krava tuzno gleda jer komsija hoce da
ona crkne. Unhappy
Znaci turbo-folk cini nase krave tuznima? Moracu da posaljem ova vasa misljenja Ministarstvu za zastitu kravljih prava....podhitno menjamo trendove, ova kriza kravlje tuge ne moze biti tek tako ignorisana...ljudi osvestite se rollrollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
moyda je iz te silne tuge, zbog psiholoskih problema, i s....Jemocija..i nastupilo kravlje ludilo prije par godina, jeste li razmisljali da je tuzan pogled bio simptom ludila :?:
Кад би погледали и друге с крупним окицама, видели би и у њима тугу... roll

И слоница има тужна окца, ал се мање примећује, јер у односу на величину су ситнија.... arrowidea

Кад погледаш девојку са крупним окицама, а ситном главицом, помислицес да је тужнија од Мерлин Монро ( а од ње тужније било нијеWink... arrowidea
Zato što volova više skoro da nema.....bar ne neuštrojenih....

Neke čike u belom sad izigravaju volove....tužno zar ne... cry
Dzoni
nenkice, i seljak tuzno gleda, kad ga stalno muzu!
wink
Od volova vajde nisu nikad ni imali,trebaju im bikovi. Mozda sto nisu ljubicaste i ne zovu se Milka?
Zato što volova više skoro da nema.....bar ne neuštrojenih....

Neke čike u belom sad izigravaju volove....tužno zar ne... cry

Esi siguran? lollolTonguewink
'Vako je Perica odgovorio učiteljici na to pitanje:

"Kad bi Vas tukli,
i za sise vukli
i jednom godišnje jebali
i Vi biste tužno gledali"

lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:15 am.