Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nakon duge analize izgleda vise zivotinjskih vrsta, u nedoumici sam. Nikako nisam mogla da se odlucim da li su mi ljepse oci kobile, krave ili srne..i stoga molim aktivne forumase da mi pomognu da ovu nedoumicu razrijesim, navodeci svoje razloge zbog kojih misle cije su oci ljepse....navedeni odgovori su mi potrebni radi istrazivanja...Unaprijed zahvalana, nadam se da ce se ova tema ozbiljno shvatiti.... winkwinkwink
Ja sad ne znam da li cu ispasti glupa, ako kazem da Vrba ima najlepse tuzne oci, to je mani najlepsa zivotinja a u nekim kulturama je zovu IVA...ja se izvinjavam ako sam pomesala te recne vrste sa morskim ali moje znanje i poznavanje geografije je jako oskudno s toga oprosti Hermi ako nisam dovoljno pomogla, al trud se nagradjuje zar ne? oopsoopsoopsoops
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jest draga, dobićeš Golfa I... za trud wink

Ma najlepše oči ima moje pile... tj imalo je... bilo je to negde 70-tih godina prošlog veka, od svih pilića ono se jedino nije bojalo mene... jelo mi je iz ruke, prilazilo kada sam ga dozivala. Sa ljubavlju sam pratila njegov razvoj u kokošku, kako je nestajalo žutilo mekog perja i prelazilo najčistije belu. Iz ove perspektive, ja ne znam koliko dugo je to naše prijateljstvo trajalo... ali činilo mi se duuuugo, dovoljno dugo da me srce zaboli kada je nestala!

Baba i deda nisu umeli da mi objasne zbog čega me je napustila, danima sam bila tužna, i nisam uspela da joj nađem zamenu. Nekako drugi pilići koji su dolazili nisu imali tako sjajne oke, niti su izrastalu i tako lepe kokoške.

Draga hermy... ja znam da nije u okviru ponuđenog, ali moram ti reći: kokoška ima najlepše oči. Probaj nekoj pogled uloviti i biće ti sve jasno wink
e dragi moji, hvala na detaljnim opisima, i prijedlozima, al moj rad se striktno drzi navedenih vrsta...qq.... nista sledeca tema ce biti prosirena i detaljno objasnjenja, s tim da cu da uvedem i Vrbu i kokosku, ako ko ima kakav novi prijedlog, prije nego otvorim temu, molim vas da mi kaze, a ako ne, onda mogu i ponovo treci put otvoriti iste teme sa dodatnim detaljnim objasnjenjima...yahvalana....
Samo lepse oci od ovih na mom avatru...

Imaju moji dragi mali "brilijanti" Tamara i Anastasija... ... 8)

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... sto geni cuda stvaraju....... wink

Gledajte lepotu Okaca boje mora....samo pohitite, jer ne verujem da ce avatar ni 24 h stajati...
Osim ako dusa moderatora nije se zarazila blagodetima praznicnih dana.... :D
beloglavi orao ima najlepse oci.
jeste malo u stilu americkog folklora, ali su mudre i ubitacne!
wink
Srna ima naj oci. Smile
Ja volim Bambija. 8)
beloglavi orao ima najlepse oci.
jeste malo u stilu americkog folklora, ali su mudre i ubitacne!
wink

Misliš Real?

Najlepše oči ima šaran kad ga zveknem po glavi pre čišćenja!
A kako si ti uspeo da gledas zirafu u oci? lol
Noj, ima lepe duge trepavice i lepo se smeje lol
Moj, ima lepe duge trepavice i lepo se smeje lol

Ako ti ovo vidi čoek....... wink
Dzoni
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:29 am.