Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite da bi bilo lep poklon? Drage dame,sta bi se vama svidelo da dobijete za takvu prigodu? Gospodo,sta bi vi poklonili? Ajde da vas vidim.Mozda iz svega dobijem neku originalnu ideju.
Mislim da ti najbolje poznajes osobu s kojom si 20 godina.
Znas sta bi ona zelela, sad to cak ne mora da bude neki poklon u vidu materijalnog, mozes joj ispuniti neku zelju ili zeljicu, koju je pozelela a misli da ti ne mislis o tome...zamisli se malo, nekad tako male stvari znaju da obraduju.
Mada ja licno ne bih imala nista protiv nekog krstarenja, to je romanticno lollollol (al ja nisam skromna s toga zanemari ovo)
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ada nema dileme posle tolko godina braka vib... je prava stvar ili je posalji nedje na odmor jedno 20 dana ja bi barem mojoj tako
ali sto ljudi isto tolko cudiii
Pa, Može li biti bolji poklon od davanja sebe! Sad možeš da joj priznaš neke stvari iz prošlosti, biće oduševljena što te sad bolje poznaje!
ako te trpila 20 godina, pa mislim da je na redu dijamantna ogrlica ili neki novi autic u njenoj omiljenoj boji!
stoje nagovaras da vozi da se ubije matora skolima ali uz auto i soferr to bi vec bio poklonn lol
Sta mislite da bi bilo lep poklon? Drage dame,sta bi se vama svidelo da dobijete za takvu prigodu? Gospodo,sta bi vi poklonili? Ajde da vas vidim.Mozda iz svega dobijem neku originalnu ideju.

Slažem se sa nenči, možda je nekada poželela nešto naučiti pa vas je život odveo dalje, probaj joj to sada ispuniti. Neki kurs.

Ti najbolje znaš koliko si do sada u tih 19 prethodnih godišnjica uspeo utrefiti dobar poklon....

Mada, nisu ni oni ameri blentavi sa svojim kao obnavljanjem zaveta... nađi načina da se podsetite oboje zašto ste zajedno, šta je to lepo kroz sve godine što ste prošli... osveži neka draga sećanja.

Mi žene na kraju ipak padamo zbog lepih reči i divnih dela a ne zbog materijalnog oops
spasi je...razvod braka...

super poklon,i nadji neku drugu jes da si se navikoo ali msm...
Mislim da nije u redu da ovu temu ovako kvarite....Alek ne sviraj wink
spasi je...razvod braka...

super poklon,i nadji neku drugu jes da si se navikoo ali msm...

ne mislim da on treba da nadje...nek se odluci...nek se bori...covek razmislja i deli sa nama kako zeli da je usreci, a ona?...ko zna...mozda zaboravila...pa nek je malo priseti ako misli da vredis nek se bori...
a vi kokoske hahahah, mici, buci....
Ja mislim da je jasno da nakon 20 god braka itekako jedno drugom znaju vrednosti, prema tome cemu borba i dokazivanje, a ti kikirezu kljucavi samo kljuckaj i to nemoj zaobici niti jednu temu TongueTongueTongue
Mislim da nije u redu da ovu temu ovako kvarite....Alek ne sviraj wink

kako kvarim?vidis da se ovaj kobaja usro u temu ....posle tolko godina... a ja sam mislio da su se oni razveli prosli put kad ga je prevarila??
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:44 am.