Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prije osamnaest godina rodila se jedna mala drzavica Republika Srpska....kao sto svako dijete odrasta tako i ona...ponekad oboljevala od djecijih bolesti, sitnih prehlada, pomalo mucno i tesko djetinstvo imala, ali sve prezivjela. Sve je podnosila ali jedino sto nikako nije mogla da shvati je to tutorstvo raznih sila istocnih, zapadnih, i uvijek se bunila ali nekako nikad njen glas nije uspijevao da se cuje...I tako godine prolazile, ona izrastala u sve ljepsu i ljepsu djevojku, napokon docekasmo i 18. njen rodjendan sa zeljom, da i dalje nastavi da raste i da se proljepsava, ali i da to radi tacno onako kako ona zeli....Zato, moja si i jedino tebe osjecam kao svoju...zivjela ti meni jos puno puno vijekova, sve dok je svijeta i vijeka, zivjela onako kako ti zelis da zivis........

Joooj...i ja joj zelim sve najbolje, ali se bojim da je to ipak izvini na izrazu ali ''kopile'', nekako se samo u zivotu batrgalo za svoju nezavisnost, koje mu nikad nije priznato, znam Zemo da se neces sloziti sa mnom, ali nazalost cinjenice govore u prilog mojoj trdnji, nikad niti na jednoj mapi ne postoji kao Republika Srpska, imala je nekih svojih perioda kratkotrajne slave, ipak je rodjena prkosna i ponosna, ali bez ikoga svog na svetu, danas joj tepaju BiH, sve manje je zovu pravim imenom, osim ako se ne venca sa Republikom Srbijom, onda ce imati malo svog suvereniteta, ili pak samo autonomiju winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
rode...strpljen, spasen...samo polako...vidjecemo sta ce biti...ja sam samo napravila temu da eto pokazem narodu da je danas 18 godina od stvaranja RS, nisam zeljela u politicke price da ulazim, jer je ovo forum za zabavu....nista politicki...samo veselo...cestitanje i zelje dolaze u obzir...

Napominjem da nisam politicki nista mislila...samo sam zeljela da cestitam i na forumu..ljubim ja tebe, al ko ceka taj i doceka...kissssssss wink
Ama i ja joj cestitam, ovo moje izlaganje je bilo vise kao zdravica, bicemo mi Srbi ma gde bili i pod kojom zastavom uvek jednaki, ali ipak bolje pod trobojkom Srbije nego pod polumesecom BiH...sad ljubim ja tvoju Republiku i zelim joj jos mnogo godina ali ne hibernacije kao do sad, vec napokon po necemu priznatu, sad je odrasla pa pamet u glavu lollollollollol
alo ti mala jos mi dugujes kosku sta se pravis luda a
Jooooj Zemo ajd da popijemo po neku....ama i pooocamo lollollol

E pa sretan rođendan... sad ste pravi wink pamet u glavu :D
18 godina! Punoletna, a nevina? U Srbiji se nevinost gubi dosta pre!
Eto....nismo vise djeca :D:D:D
jos samo da nam ukinu starateljstvo nad nama.
Tata ce to da rijesi roll
arrowwink
Cekajte, idem i ja!!!
cuh danas mesica...a ne cuh ove nase...
sve moguce psovke upucujem njemu...i ovim sto cute...
pas laje vjetar nosi...da mu je tako lako bilo, ne bi mi postali punoljetni... :D
mislim da njegove izjave treba uzimati za ozbiljno... bas ozbiljno...
(http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=51695&Itemid=26)
budem li kupio svesno neki hrvatski proizvod ikad, iso u Pulu ponovo i ponovo...da bog umro odmah...
bleso...hehehhe.....ma ne brini nista...nismo ni mi od secera.....aj uzdravlje...i Pula nije Hrvatska, Pula je Pula...i ja sam redovno isla ici cu i dalje....kisssss
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:30 am.