Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I sami smo znali da nam padaju kriterijumi posle par pića, ali nismo znali da devojke već u pripitom stanju padaju na muškarce koje inače ne bi ni primetile. Da stvar bude još bolja i posle otrežnjenja ovi muškarci će im i dalje biti privlačni ukoliko ste napravili dovoljno dobar kontakt. Istraživanja su potvrdila da žene zadržavaju simpatiju, odnosno ne mogu da naprave razliku da li im je neko privlačan ili nije i pošto su se otreznile. Rezultati su pokazali da čak i žene koje popiju samo malu količinu alkohola gube sposobnost ocenjivanja izgleda, piše britanski magazin Daily Express. Sad kad znate foru više nemojte da ih zovete na kafu nego na po jednu ljutu i malo piva čisto da ispere grlo, a posle znate šta i kako.
Ne podnosim devojke koje piju..Malo je meni bedno smuvati devojku na foru, kao alkohol ili iskoristiti neku njihovu slabost. Ne delim polove uopste ali zenama ruzno "stoji" kada se obeznane i rade ono sta ne bi trezne, nema onda onog slatkog flerta, nema osecaja zadovoljstva da si imao Nju pod punom svescu.
Ne znam, mozda gresim, ali posto sam od malena imao razne slabosti, mane i sklonost ka porocima, uvek sam trazio zene bez slicnih mana. U redu je slatko pijanstvo, ali da budem sa ribom koja ne bi samnom u treznom stanju, ne znam mozda sam ja specifican ali mene zene koje ne znaju za sebe slabo pale.
Sve više se gube čari udvaranja..sada je sve nešto u stilu pijace..gledaju se neke druge stvari..cure se sada muvaju parama, automobilima, provodima, nekako je nestalo onih slatkih pogleda, nekog neobičnog iščekivanja, dobre priče..druga su vremena došla..
Meni ta tvoja teorija za cure- niš´ bitno u životu ne menja. Mislim, baš me briga što devojke padaju lako kada popiju lolTongue
Goxi, jesi proverio teoriju i ovde, ili forumašice nisu u tom fazonu!
Razne devojke padaju na razne stvari.
Ja volim one koje padaju na iskrenost i romantiku, otvorene su za blagi flert i fine, ali opet ne isfolirane, te imaju korektan stvav o bilo kojoj temi, pa i o seksu.
A da se mi manemo Amera,a....
Osim voodstroka i još par sitnica ništa pametno od njih nije došlo 8)
Dzoni

zaboravio si sveps...namerno?

I hot-dog lol

I hot-dog lol

malog Boru

I hot-dog lol

malog Boru

pa krompir...

Sveps je patentirao nemac u svajcarskoj... Tako nesto...

Elem:
Nikola Tesla je jednom rekao, kada je dosao u Ameriku, bio je iznenadjen njegovom gruboscu, neobicnoscu i bezdusnoscu, bio je uveren da je Amerika 100 godina iza Evrope.
A kada je 5 godina kasnije (privremeno) odlazio iz Amerike, bio je uveren da je Amerika 100 godina ispred Evrope.
istinit dogadjaj u jeku sezone na setalistu sutomora...
kakve su sanse da veceras provedes noc samnom?pa cekaj pa kako taako treba da prodje nekoo vremee....dobro vazi konobarr daj pivo i kokakulu samo pozurii / /verovali ili ne lollol

Tako se udvaras devojkama??? shockshockshock

I hot-dog lol

malog Boru

pa krompir...

pa cocktu...
pa google...(sto je najbitnije)... lol

pa porodicu, prijatelje u Americi... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:27 pm.