Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Voleo bih ovde vase savete u vezi teme.
jedino pera kojot moze fotke, DaMica nedolicne komentare.
Samo nesto provereno licno ili na nekom Vama bliskom.
Blizak prvo koleno i par prijatelja.
Marke proizvoda izrazavajte u parama,
koliko kosta taj proizvod, lako ce se prepoznati marka.
Samo oni koji zele nekom pomoci i moja malenkost.

ovo nije tema za nepismene i mene.
ovo je najlepsa tema posle sexa.

OSTAVICU vAM DA VI UREDJUJETE...
posto je Vamo samo do sexa...ovim damama ovde... ja cu malo na ovu temu...
da dam primer....
pre nekoliko meseci procitah da zenama u trudnoci sa poteskocama u odrzavanju iste lekarska komisija tera na posao i povrh svih papira i prethonih pobacaja...
Tomice...
Doktori, to vise nisu doktori, cinovnici... ko mrda nek zivi,a ko je bolan nek mre...
Tomice...
Poceh vracati pice doktorima...ponesem...i vratim...dam nekom usput...
Tomice...
Da li neko treba da odgovara iz te Lekarske komisije ako je to istina...gde je tuzilastvo.... direktiva ima ili nema...pa nek ministar odgovara...ma Vlada...

ili

moji prijatelji, lece se sa konjskom mastu i svinjskom....
svinjskom za suljeve...
kazu pomaze...
konjska za misice i povrede...

ili

Da li je neko probao HEMOCLIN ubedljivo najlepsa reklama na TV?

moji prijatelji, lece se sa konjskom mastu i svinjskom....
svinjskom za suljeve...
kazu pomaze...
konjska za misice i povrede...

Svaka cast na temu, pomalo nerazumljiva, osim piscu, ali na onaj dio koji razumijem dacu svoj jedan domaci savijet...
Kazu da svinjska mast pomaze, ali neophodno ju je isprati u sedam voda...To vam je ono kada od obicne masti, naravno nesoljene, dobijete pomadu...za guzu...naravno....
wink
To što se u našoj državi već jedno izvesno vreme radi sa invalidima je zaista strašno, najblaže rečeno. U Serbiu sad invalidsku penziju moš da ostvariš samo ako si skroz oduzet i ako ničim ne moš da mrdneš. Poštenije bi bilo da invalidsku penziju načisto ukinu i da narodu jednostavno kažu nema para i gotovo, nego da ovako zaebavaju ljude koji su invalidi sto posto, a te nazovi komisije ih odbijaju. Ja znam za jedan slučaj gde čoeku i bukvalno svakodnevno trnu i ruke i noge i po svim lekarskim nalazima i analizama samo je pitanje dana, da ne kažem časa kada će ostati skroz paralizovan ako nastavi da obavlja teške fizičke poslove u firmi u kojoj je zaposlen, a invalidska komisija ga uredno odbija već tri ili četiri puta. Pa ti gledaj sad dokle smo mi došli...
Juce u beskrajno dugom telefonskom razgovoru sa mojom mamom saznah da u Srbiji kada ostanes bez lekova koje svakodevno uzimas ( za skidanje visokog pritiska na primer) ne mozes da narucis telefonom, sestra popuni recepte, odnese doktorki na potpis i cao, nego moras da odes, beskrajno do bolidnosti molis doktora da te primi tj samo da ti da recept, dok te drugi pacijenti koji cekaju streljaju pogledom i glasno negoduju, zakazes termin koji nikada nije za taj dan nego za narednih par, a tebe sto nemas tablete, ko shisha! Sto nisi dosao kad si bio na poslednjoj tabli, to sto nisi bio u svom gradu ti nije nikakvo opravdanje....msm stvarno! A radi se o ljudima koji nisu bas u prvoj mladosti, koji se tesko krecu, na koje je citavog zivota tezak rad ostavio i te kako traga cry :?
Juce u beskrajno dugom telefonskom razgovoru sa mojom mamom saznah da u Srbiji kada ostanes bez lekova koje svakodevno uzimas ( za skidanje visokog pritiska na primer) ne mozes da narucis telefonom, sestra popuni recepte, odnese doktorki na potpis i cao, nego moras da odes, beskrajno do bolidnosti molis doktora da te primi tj samo da ti da recept, dok te drugi pacijenti koji cekaju streljaju pogledom i glasno negoduju, zakazes termin koji nikada nije za taj dan nego za narednih par, a tebe sto nemas tablete, ko shisha! Sto nisi dosao kad si bio na poslednjoj tabli, to sto nisi bio u svom gradu ti nije nikakvo opravdanje....msm stvarno! A radi se o ljudima koji nisu bas u prvoj mladosti, koji se tesko krecu, na koje je citavog zivota tezak rad ostavio i te kako traga cry :?

No odes u privatnu apoteku i kupis isti lek bez recepta.
bez reda, bez cekanja.
jeste i to je resenje ali ako taj lek kosta pet stotina dinara a penzija je deset hiljada istih podeljena na dva puta( valjda da im ne bude mnogo od jednom, sta bi oni sa sto eura ...rasipalo bi se to) pa na sta pre da daju, a lek nije jedan...ne cackaj Biterni...tuga golema cry
`95-e sam za jedan lek izdvajao 60% moje plate.
danas isti lek placam 5% moje plate.
a zaposleni covek ne moze da ide lekaru u Srbiji jer bi izgubio 3 radna dana mesecno a to nijedan poslodavac nece trpeti.

nazalost tako je... nemamo proizvodnju, nemamo nista...
Voleo bih ovde vase savete u vezi teme.
jedino pera kojot moze fotke, DaMica nedolicne komentare.

fala na razumevanje............Smile))
(http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/481/Здравље/439101/Борба+против+рака+грлића+материце .html)
(http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/441/Стил/439641/Спремни+за+заборав.html)
Prijatelju, ovo nije tema o modi 8)
Dzoni
Ali jeste lepota i zdravlje...iznenadio me prijatno sa zadnja dva posta... wink

Dzoni, kad si promenio stajling???? Simpa, nema sta... lol (e, ovo nije tema)
Tomice, Tomice...
sta uradi?
...
on, ništa, ali baš ništa..............Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:47 am.