Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jesu li veze u kojima ne otkrivamo i ne delimo sebe, lake?
tj. da li je lakše kad se u vezi emotivno pustiš ili kad se emotivno kontrolišeš?
zašto se ove veze zovu lake, kad je poznato da je teže kontrolisati se nego opustiti se?
Veza je veza..nema tu kontrole, opuštanja i sl..sve je stvar emocija, želje..ne bih umela da glumimm, da se ograničavam u vezi..kada volim, volim..a sada da li je to laka ili teška veza, ne znam lol
ja kad se ne kontrolisem veoma sam opusten...
a kod mene nije nista lako....emotivno...
[/img])
u vezi uzimam bukvalno sve, i dusu i telo!
telo bi jos dozvolile ali malo koja je spremna da pruzi i dusu na dlanu! zato uglavnom beze od mene kao od utvare, pa sam prinudjen na lakse veze i komrpmise koje lako pucaju...
obzirom da su one neopravdane za dusevnu ekonomiku mog srca, onda je bolje da trazim seks, pa svima lepo a ja posle seksa mogu da pogledam neki dobar filmic...
zivot je lep...
valjda...
telo bi jos dozvolile ali malo koja je spremna da pruzi i dusu na dlanu! zato uglavnom beze od mene kao od utvare, pa sam prinudjen na lakse veze i komrpmise koje lako pucaju...
obzirom da su one neopravdane za dusevnu ekonomiku mog srca, onda je bolje da trazim seks, pa svima lepo a ja posle seksa mogu da pogledam neki dobar filmic...
zivot je lep...
valjda...

ajde ne seri,zamalo ne rekoh :?
zivot je lep...
valjda...

a otkud bi me ti poznavao?
zivot je lep...
valjda...

a otkud bi me ti poznavao?

Ma ok si tip samo sad si ga precero,moro sam da se izrazim,ne zameri.
Nema lake veze sestro

da nema lake veze u pravu si....
al ima li neke hemije!!!! Dal se razumete ili je u pitanju druga talasna duzina,ako se ne razumete puni ste prdrasuda i nerazumevanja,koliko ste spremni da se zrtvujete a da ne dobijete nista,koliko mislite samo na sebe.Koliko se pogode osobe da nisu ljubomorne na onu drugu tj.koliko jedno drugom verujete,dal uopste znate da volite itd....
I najvaznije po meni treba se misliti da ste jedna dusa i telo i da ako cinis dobro njoj ili njemu cinis i sebi...

Al serem i ja to ne postoji!!!!
Nema lake veze sestro

al ima li neke hemije!!!! Dal se razumete ili je u pitanju druga talasna duzina,ako se ne razumete puni ste prdrasuda i nerazumevanja,koliko ste spremni da se zrtvujete a da ne dobijete nista,koliko mislite samo na sebe.Koliko se pogode osobe da nisu ljubomorne na onu drugu tj.koliko jedno drugom verujete,dal uopste znate da volite itd....
I najvaznije po meni treba se misliti da ste jedna dusa i telo i da ako cinis dobro njoj ili njemu cinis i sebi...

ipak ja mislim da je oko 1% svih spojeva idealan. oni zive u sreci do smrti. pri tome teze da umiru istovremeno.
Nema lake veze sestro

Ma ne naprezite mozak,zene su jednostavna bica,a sva filozofija kod njih pada u vodu.
Ako mozes dobro da ih
oblacis,hranis
,jebbes i branis
mozes ih zadrzati.

A to da je zvaka bitna ,bitna je,ali samo ako te ona vec odvojila.One biraju!
da rajko70 one biraju a ja bolje da se zajebavam i manje razmisljam
opet ha,ha,ha lollollol ti si skroz lud covece umirem od smeha lollollol
kakav avatar kakva izjava kralju
Ono sto bih ja rekla u ovom slucaju jeste da nikad ali NIKADA ne prepusatjte se u potpunosti u bilo kojoj vezi...Dajte onoliko koliko zelite da uzmete.....Moj savet je potpora iz iskustva...Samo onoliko koliko je potrebno da uzmete..Verujte istina je....I da od trakije nema bolje zene istina ziva.... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:18 pm.