Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Težak je život devojaka danas, pogotovo ako još uvek nisu pronašle svog princa na belom konju. Ili samo konja, ali to su već nijanse. Naravno, glavni problem je kako se obući - ako se svučete previše izgledaćete kao kurve, ali nije dobro ni da budete baš previše smerne devojke pošto vas niko neće ni pogledati. Baš zbog ove dileme britanski naučnici kažu da su otkrili tačnu količinu svučenosti neophodnu da vas primete i da izazovete pozitivne reakcije.

Naučnici sa Univerziteta u Leedsu su istraživali ponašanje tipova i devojaka u klubovima i ustanovili da je dobitna kombinacija za devojke da budu 40 posto svučene. Odnosno, da to bude površina gole kože koju otkrivaju, što je dovoljno da zainteresuje, ali i dovoljno obučeno da deluje misteriozno
Ja se licno ne slazem sa ovih 40% a vi?
Ja umem da izgledam sexy i u chizmama, pantalonama i rolci. Britanijo, daj nam vize! 8)
Naučnici sa Univerziteta u Leedsu su istraživali ponašanje tipova i devojaka u klubovima i ustanovili da je dobitna kombinacija za devojke da budu 40 posto svučene. Odnosno, da to bude površina gole kože koju otkrivaju, što je dovoljno da zainteresuje, ali i dovoljno obučeno da deluje misteriozno[/quote]

Ima tu dosta istine, mada ja sam misljenja da nije sta nosis, vec kako to nosis...
Sta ja imam tuJ, da muvam. Smile
Neka momcOVi muvaju, a ja se samo upalim kI semafor. Crveno stani, zeleno moze. lollol
Sta ja imam tuJ, da muvam. Smile
Neka momcOVi muvaju, a ja se samo upalim kI semafor. Crveno stani, zeleno moze. lollol

A gde ti je zutooooo, pokvarilo se.........?????????? lol
Lude ste... Smile

Ja se svlacim, zavisi od godishnjeg doba... Tongue

Vodim racuna da ako obucem minic, ne nosim veliki deholte... i tako... Smerna jedna devojka. oops
A, najvishe volim kad idem sa momkom, e tada ne mislim shta nosim, mogu da se svucem koliko god hocu... twistedlol Nema niko da gleda... Smile
A ko ovdI prica o svlacenju? lol
Ja pricam o muvanju. lol
oops ebi ga, meni samo te stvari u glavi, pogotovu pretkom pred kraj radnog dana... Tongue 8)
Jako me je tesko smuvati.Na izgled nema sanse da padnem, uostalom majke od mojh cerki su medju najboljim ribama ovoga grada.Mozda, ali samo mozda na zvaku, na neko ludilo koje nisam probao, na neobicnu foru, na nesto novo.Posto nisam promiskuitetan(vise), mislim da malo koja zena moze da me uradi.Ima jedna B u Zagrebu, koja je onako...sva oops ali se plasim posledica, inace letos za malo da me privede.
No, ne odustajte, mozda zvucim prepotentno, ali morate biti bolje od drugih, a drugih uvek ima.One me "kupuju" paznjom, pricom, osobnostima, poklonima, probajte sta da vam kazem... 8)
izuzetno cenim zene koje se oblace sa ukusom, skladno, kada zena zna sta treba da obuce.
takva zena je kao neka dobra slika, moze se posmatrati dugo, dugo, uzivati u njenom izgledu i otkrivajuci sitne detalje.
nakit i sminka na takvoj zeni odredjuje karakter, te uvek osmotrim sitne detalje, ima li, u kojoj kolicini.

malo je skladno obucenih zena.
sa ovog sajta sam susreo do sada cetiri zene koje se izuzetno skladno oblace... izvesti takvu zenu je dozivljaj, jer takvoj osobi je i dusha jako interesantna i skladna...

sto se tice izlaganja odredjenih delova tela, takodje zavisi od opsteg izgleda i garderobe... bitan je opsti sklad... ako neki detalj previse viri narusavajuci sklad, to zna biti prilicno jeftino, kao sto i detalj koji nepotrebno skriva moze da asocira na stid i komplekse...

sklad i ukus... dve osnovne osobine koje ocekujem od bilo koje zene koja zeli da me osvoji...
Nema tu univerzalnog rešenja, svaki tip je tip za sebe, kao što je i svaka žena drugačija..Izgled samo može ulepšati celokupan nastup, ali smatram da je najbitnija harizma i opuštenost, koju neko ili poseduje ili ne..sve je to deo šarma heheh
svako svakog moze imati...samo je pitanje trenutka...
svako svakog moze imati...samo je pitanje trenutka...

Čuo za mrmote? shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:23 pm.