Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ćao maco!
KSSS, KSSS,..
gde si mala!
Dobra, dobra...

Sve su to neka od dobacivanja koja neki muškarci praktikuju (a i neke žene). Da li vam to laska ili vas nervira ili šta...?
U principu ne volim ta ulicna dobacivanja, ali kada sam izuzetno raspolozena ne smeta mi... lol
gospodin covek se ne seti dobacivanja...
Indeferentna sam...al nekad ne moz' a da se ne nasmejes nekim talentima... lol
Na dobacivanja i zvizduke, zenski deo populacije reaguje razlicito...
U zavisnosti kako ih ovi izlivi pogode...
Na dobacenu ciglu, u koliko nas pogodi, svi jednako reagujemo...
UKRSTIMO OCIMA ...
Zato budite cool na verbalna dobacivanja...
wink
Kad sam bila mlada, to me je nerviralo. Sad kad se setim, bilo je i duhovitih. Kao sedim u parku sa drugaricom, nešto me stegle nove cipele, ja ih izujem, prolazi tip i kaže drugaru: "Al' je svež vazduh!" Kao, moje noge smrde. Naročito sam volela kad se dobacuje u bioskopu za vreme predstave. To su bile prave smeške. Ponekad je bilo zabavnije ići u bioskop zbog dobacivanja nego zbog filma. :D
Sad mi više niko ne dobacuje.... lollollol
Kada sam bila klinka me to jako nerviralo jer je dolazilo od raznih pedofila koji su mogli po godinama da mi budu roditelji, onda sam se preselila i ovde toga nema, ako se desi da se cuje nesto slicno onda su to uglavnom stranci i zna se odakle dolaze ( sa nasih prostora ili ti cele ex Yu)...ne obracam paznju na njih uopste mada me prodje onako talas srama sto smo sa istog govornog podrucja priznajem oops
Za dobrim konjem se prasina dize. lol

Mak' se tamo, nisi ti to ! arrow
Cekajte, idem i ja!!!

A sta se dize za dobrom kobilom? lollol
Ako smem da primetim:

AKO NEMA DOBACIVANJA - DOLAZI DO ODBACIVANJA...

Cistog sam misljenja da mladje osobe ne umeju da cene dobacivanja suprotnog pola... Valjda zato sto ih cuju u ogromnim kolicinama i zato sto je to normalno za ocekivati obzirom da imaju vise vremena i idu na vrlo prometna mesta... Cast izuzecima...
Starijoj zenskoj osobi nesto dobaciti, ima kategoricki vecu vrednost jer su retke prilike u kojima se to moze uciniti a i sadrzajnost ovakvog komuniciranja mora biti na visikom nivou i to sa narocitom istancanoscu za "prijatnu rec"...
Licnog sam misljenja da dobacivanje ima jednu posve prirodnu konotaciju... "Ispitavanje terena", pa ako je povratni signal povoljan "Delfin napada ribu"...
Marija456, volite li delfine ?
Smile
(http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/r025.gif)
Cekajte, idem i ja!!!

A sta se dize za dobrom kobilom? lollol

Bem mu misa, da Ti odgovorim po stoti put:

SVASTA NESTO!!! lollolwink
Dobra, dobra... lol Ovu sam I put cuo ovde...

Ima i ona "alal vera" lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:59 pm.