Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Fatalna
Ovu pricu sam nasla na netu, napisala je neka Nikka, pa da podelim sa vama. wink

do danas nije dobio ni jedno slovo od mene.
prva ljubav balava. kad zamiriše vazduh i u stomaku počne da golica na iščekivanje nečega lepog, savršenog... 15 godina, on 22. ma samo smo se ljubili u mraku, časna reč!
- hoćeš da se zabavljamo dok završiš srednju školu i da se venčamo posle?
- nisi normalan, ko se bre udaje posle srednje škole, oću da studiram!
..... opet smo se ljubili u mraku...

- slušaj, ako hoćeš da se zabavljaš samnom odmah da baciš te cigare! ili cigare ili ja, biraj!

šta reći?! izvadila sam paklicu iz džepa, tužno je pogledala ...marlboro... onaj stari, dobri .... izvadila cigaru iz kutije, zapalila i duboko povukla dim.

- cigare. - rekla sam

iznenađenje u očima. malo se lecnuo unazad. pogledali smo se kroz dim. okrenuo se i otišao. plakala sam dve godine. cigare nisam ostavila.

-------------

još ga sretnem po nekad. nije se oženio. sam je i ofucan. uvek pomislim ALA BI SE ZAJEBALA da sam ostavila cigare!

od mene su kasnije tražili svašta!
da oslabim. da se udebljam. da skratim suknju. da nosim tange. da mažem nokte. da se šminkam (mrzim da se šminkam, ne mogu posle ni špaklom da skinem to sranje s lica). da skratim kosu. da pustim kosu. da prefarbam kosu... u crno. u plavo. u smeđe. da vežem kosu. da je češljam na ovu ili onu stranu. da se depiliram. da se ne depiliram. da budem domaćica. da budem kurva. da budem dama. da budem slika bez tona. da budem kuvana noga. da se smejem. da se uozbiljim. da radim i zarađujem. da sedim kod kuće i ne izlazim nikuda. da odgovaram samo kad me pitaju. da kažem šta mislim (posle im bio kriv đavo). da ostavim porodicu na cedilu. da ostavim dete. da poštujem tuđu porodicu. da svekru poljubim ruku. da budem snajka "manja no kuče". da čekam da se vrate. da budem raspoložena. da budem vesela. da budem opuštena. i da čekam.
ali cigare nisam ostavila. i uvek mi bilo lakše da ostavim njih.
ko ih jebe, kresnuli su kornjaču.
dobra stvar u svemu tome: niko nije imao mene. imao je ono što je hteo da napravi od mene. glinu.
još jedna dobra stvar u tome: evo mene, imam sebe.
imam zid i ispred zida čarobno ogledalce.
a svaki put kad bi mi dosadilo da budem ono što hoće od mene, udarili bi u zid onoga što u stvari jesam.
većina je slupala glavu. nekima je i bog slupao glave.
većina ima decu. sve su devojčice. i one sada uče kako se postaje čarobno ogledalce. i ako slučajno neka od njih ima zid iza ogledala, donosiće po sedam godina nesreće... i priča se nastavlja...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:01 pm.