Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

agan - oganj; bagas - bog; brath - brat; bhala - bela; chata - četa; deti - dete; div - div; dina - dan; dasa - deset; dama - dom; girja - gora; grad - grad; iskra - iskra; kada - kada; kuta - kuća; lip - lep; lot - ljut; laghi - laki; ljubhva - ljubav; matr - mater; mala - mali; more - more; mil - mili; nabas - nebo; nava - novi; paraha - prah; prati - protiv; panca - pet; pena - pena; rabh - rob; rosa - rosa; sa - so; sila - sila; sas - sest; stan - stan; sabha - soba; stala - stol; tata - tata; ta - taj; tvar - stvar; trasti - tresti; trang - trag; tamas - tama; tri - tri; trijdosa - trinaest; tada - tada; vrt - vrt; vicur - veče; vatara - vatra; vi - vi; vas - vas; viva - živi.

O kom se jeziku radi?
jesi li ti mozda nagradA? aKko jesi vrijedi se potruditi Tongue

Evo naznaka malih, reci mi da li sam na dobrom puru...ipak ovo su samo nagadjanja...trebalo bi da to dokazuje porijeklo srpskog jezika od sanskritskog...(bio je negdje clanak) ali to su samo nagadjanja...jer svaki jezik se razvija iz raznih smijerova...

POGODIH?
Sanskritski jeste, a sta je od cega postalo, ne znamo.
Najzanimljivije tek sledi...

Tiko, govori shta je nagrada, pa da se radujemo Hermininoj sreci... 8) Smile
Nisam se ja ucutao. Bas naprotiv lollollol

Upravo raspravljam o ... ovaaaaj 8)
Neshto si mi se zbunio... Nije to lako, verujem... Tonguewink 8)

Upravo raspravljam o ... Avaaaaj 8)

Nemoj odma' da kukash... lollollol
Neshto si mi se zbunio... Nije to lako, verujem... Tonguewink 8)

Upravo raspravljam o ... Avaaaaj 8)

Nemoj odma' da kukash... lollollol

Je li ja to osjetim ljubomoru u glasu...sreca pa si zauzeta..vidim ja ko bi se meni uvijek petljao
heheheheheh
kisssssssssssssss
Hahaha, idi na temu ljubomora...

Bweeee, pa ja navijam, kako ne vidish... Smile

p.s. Od kada se to zauzeti ne petljaju?! shock 8) wink
Kjer se prepirata dva tretji dobiček ima. lollol
Sto bi u prevodu znacilo, dok se vas dve "svadjate" treca ce da vam ga mazne. lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:21 am.