Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta je to što vas kod vašeg partnera ili partnerke nervira i to onako baš baš :?:

Este li pokušali da kod Nje ili Njega to iskorigujete na neki način ili ste vremenom prešli preko svega i digli ruke?

wink A za one koji još uvek nemaju ni patnera ni partnerku ova tema glasi: kako uopšte objašnjavate činjenicu da u svome životu još uvek uopšte nemate ni partnera ni partnerku ni za ljubav, ni za seks, el to smatrate normalnim i šta čekate:?:
Mene nista ne nervira kod mog partnera 8)
8) Aj Belka ne zaebavaj...
A kad počne da ti istiska pastu za zube od sredine tubice?
8) Ima nešto sigurno, ne idealizuj.
8) Aj Belka ne zaebavaj...
A kad počne da ti istiska pastu za zube od sredine tubice?
8) Ima nešto sigurno, ne idealizuj.

Ja tebi iskreno, a ti kako hoces

Meni ne smeta, cak ni kad razbaca svoje stvari po sobi 8)

Sta ces kad je za mene savrsen, a ja nisam zvocalo wink
Nervira me... lol el mogu ja medju ove druge, ipak? shock

lol
Cekajte, idem i ja!!!
roll Pošto sam upoznat saS situVaciju otprilike, što se mene tiče možeš di otješ.
Dobro...ondaK idem na Kopaonik Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
ih, ako je na meni ondaK vise nema izbora! shock

Ne varaj Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
znaci ne sme da presoli supu! (ne moze biti toliko smotana!)
ne zelim da osetim aceton u kuci (muka mi od toga!)
ne zelim da u mom prisustvu sece nokte sa noznih prstiju (antieroticno!)
ne zelim da po pocetku predigre otrci u kupatilo i zaboravi na predigru pa oriba kupatilo (neoprostivo!)
i ne zelim nigde gledati krvave uloske (nekulturno!)

sto se ostaloga tice, ja sam demokratican covek!

i naravno, ja sam poslovan covek, ne mogu cekati vise od 5 minuta na fiksnu liniju. neka skrati svoje razgovore do 10 minuta. ne pricam ni ja duze!
Smeta mi samo jedna jedina stvar , tipicna za lale - polako ima vremena twistedtwistedtwisted

grrrrrrrrr od toga popizdim, dobijem ospice

pa sta polako jbt crknucete i vikacete polako

ta usporenost mi ide na nerve neopisivo

za sve ima vremena , i " cekaj, posle cu " twistedtwisted
ne zelim da u mom prisustvu sece nokte sa noznih prstiju (antieroticno!)
ne zelim da po pocetku predigre otrci u kupatilo i zaboravi na predigru pa oriba kupatilo (neoprostivo!)
i ne zelim nigde gledati krvave uloske (nekulturno!)

Au, brate mili, pa kak'e si ti zeMske imao...
To je nedopustivo! lol
Šta je to što vas kod vašeg partnera ili partnerke nervira i to onako baš baš :?:

Este li pokušali da kod Nje ili Njega to iskorigujete na neki način ili ste vremenom prešli preko svega i digli ruke?

wink A za one koji još uvek nemaju ni patnera ni partnerku ova tema glasi: kako uopšte objašnjavate činjenicu da u svome životu još uvek uopšte nemate ni partnera ni partnerku ni za ljubav, ni za seks, el to smatrate normalnim i šta čekate:?:

O5 o sebi tjutiš a imaš materijala: žena, ljubavnica, pa ta sa dlakama wink kakve su ribe u tvom životu? Žestoke? winkwink Slabije kuckaš, ili drhti ruka ili te žene otimaju od tastature... ccccc

p.s. ja ćEm da se pokrijem od stida i tjutim.... shmlc... jadna i neželjIta UnhappyUnhappyUnhappyUnhappy
Ha, ko kaze da ga bash nishta ne nervira, bez ljutnje, mora biti ili povrshan ili nezainteresovan... :?

Verujem da sam svoj stepen tolerancije podigla na najvishi moguci nivo, a verovatno moze i josh. shock
Naravno da postoje stvari koje mi u trenutku zasmetaju, ali posle kraceg razgovora sa samom sobom, vratim se u normalu...
Ponekad odreagujem, i po pravilu mi bude zao zbog toga... Upravo zato shto su to neke stvari na koje se teshko mozze uticati.

I tako, imalo bi se tu shtogod kaz'ti... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 pm.