Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne mislim da uzmete kedericu i odete da mlatite po ceo dan stapom na kanal, Dunav, DTD,.. vec da li se neko od vas bavi malo ozbiljnijim pecanjem. Znaci da peca neku kvalitetniju ribu, redovno hrani i sl... Ja sam jedan od takvih, preko leta dosta kampujem i pecam, prosto uzivam u prirodi Smile)

E, sada bih me interesovalo dali ima jos nekoga na sajtu ko voli ribolov i koji(sarandzija, valaricar, musicar,...)?
Ja licno pecam samo sarana na dlaku, znaci na dubinsku metodu lova.
BISTRO!

posto imam "moje srce", moju ljubav , mogu samo somove da pecam!
Ja se slabo razumem u te mreze i pecaljke. Nego, naucio mene deda, uzmes stapin dinamita i ... grunes, i sve ribe su tvoje.

Doduse, nisam prob'o a i koj' ce mi toliko ribe.
Imas li hranilice na tim stapicima Milance...ja volim pecanje Smile)
ma jok , one dvonoge,al` nemo da im pokazujes ove sise , nema sanse da ih napecam onda.
Ja se slabo razumem u te mreze i pecaljke. Nego, naucio mene deda, uzmes stapin dinamita i ... grunes, i sve ribe su tvoje.

Doduse, nisam prob'o a i koj' ce mi toliko ribe.

Hmmmmmm, sta reci.....Dinamit i ko ga jebe sta ce sutra biti....Dali ce se pobiti flora i fauna, ma koga to interesuje...Unhappy
Imas li hranilice na tim stapicima Milance...ja volim pecanje Smile)

Stasi, nemam hranilice na kraju. Nisu "stapici", nego stapine!Smile)
ŠARANSKI MAMAC GUERL
Poznati francuski proivođač šaranskih mamaca, farmaceutski laboratorij GUERL, izbacio je novi revolucionarni mamac koji se postavlja ispod boilie i koji dufuzira 12 sati atraktante i arome.
Cijena 1.85€>>>>

eto sa srpskih sajtova,posto moj brat peca, pa sam sad pregledala neke njegove sajtove ovo je zabelezio,ko zna moze da koristi, a ako koristi onda nesteti.

cmokic za tebe milance
Havala Laura za ovaj link (imam ama bas sve nase sajtove sto se ribolova tice), a i tebi jedan cmokic!!
Ma nije...Pa da neko jos sa sajta cuje tu "buku" i sta ondaK..Smile)
Ja na pecanju, pecem rostilj, motam buksne, retko kad uzmem stap u ruke, vise idem da se zajebavam sa drustvom, nego sto me pecanje uopste i zanima...
E vidis, za tebe sam Armando nekako 100% siguran bio da pecas...Ako se ne varam, BUDA je isto ribolovac, ili?
a ti se stidis?pa samo u obraz , onako sochno sa buno buke!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.