Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
evo da razbijemo ovu monotoniju i prepucavanje medju članovima,ovdje se ne traži komentar nikakav nego stvarna situacija koja vam se desila i koja je ostala duboko urezana u vašoj glavi,naravno ako želite da je objavite! Meni lično se tako nešto desila a pročitajte i šta: Zabavljala sam se sa momkom koga moji roditelji nisu mogli smisliti a kamoli da ga dovedem kući.Momak je došao iz ratom zahvaćenog područja u moj gradić,slučajno smo se upoznali u jednom kafiću gdje se on privremeno zaposlio i malo po malo ja sam shvatila da je on čovek sa kojim bi htjela da imam intimne odnose i tako je i bilo ali desio se jedan problem, moji ga nisu mogli smisliti a kod njega je bila situacija da je cela familija živela u jednoj sobi tako da smo bili uskraćeni za sex kod mene ili kod njega,išlo je to dok je bilo lepo vreme pa se moglo i napolju ali došla zima i šta sad on tanak sa novcem ja srednjoškolka, hoteli otpadaju i tako neke varijante medjutim doseli se i njegov strika a on čovjek nije imao dece i moj momak ga zamoli da mu on ustupi jednu sobicu povremeno za nas i strika mu izadje u susret taman kad smo pomislili da smo se snašli desi nam se nešto neplanirano,dogovorimo se mi kad da se nadjemo da idemo u stan kod strike,strika i strina odu negde da nam ne smetaju i mi naravno bacimo se na posao maženje,sisanje,lizanje,pušenje itd znači predigra kad smo se dobro pripremili bacimo se na krevet krene žestok sex i taman kad smo bili na vrhuncu zbog njegovih naglih poketa i nabijanja pukne nogica jedna na krevetu(krevet malo starije izrade)mi se onako spojeni stropoštamo na pod i u momentu prekinemo aktivnost,gledamo se gledamo onako izgubljeni od situacije koja nas je snašla, kad sam se sabrala malo odvalim se smejati ko blesava al to sebi nikad neću oprostiti jer se on u tom smehu pronašao kao prozvan i toliko se postidio da je odmah skočio i obukao se mene zamolio da isto uradim što sam i učinila.Otpratio me je do bloka bez ijedne progovorene reči ja onako nesluteći šta še se desiti, na rastanku poljubim ga neznajući da je to poslednji poljubac koji sam mu dala jer kad sam došla kući nazvao me i saopštio da sam ga ponizila i da nemože više da se zabavlja samnom, a meni se svet okrenuo u momentu proklinjala sam taj smeh mesecima al i danas kad pišem ovo smejem se ko nenormalna. Njega više nisam videla jer se odselio i ni do dandanas nije se vratio niti znam nešto o njemu a volela sam ga više od boga!! (ah taj SMEX) AKO SE PREPOZNAŠ JAVI SE VOLIM TE LUDO JEDNA!!!!!!!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:57 pm.