Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sutra... F1... obožavam. Pobediće Šumaher M. Batonu i Barikelu neće izdržati motor, Raikonen je spor. Posle trke, pust grad, sednem u auto i jurcam Smile)) Volim brzu vožnju. Volim karting na Autokomercovoj stazi. Poslednji put 54,22 sec/krug. Ranije sam vozio male brze automobile a sada tu strast pokušavam da kombinujem sa porodičnim autom. Optimalan izbor - Honda Accord 2.4S. A da li vi volite brzu vožnju?
CCCCCCCCCCCC,Brode,a ja mislila da si u avionu za Japan.
A sad odgovor na pitanje.Od kad sam imala saobracajku -mrzim da me brzo voze,sto ne znaci da ja ne vozim brzo!
Speed is everything!!!
Natpis na mojoj majci...
ja sam osoba koja voli pojacan adrenalin , i koju privlaci pomalo opasnost.zmedju brze voznje i adrenalina koji se pojavi tokom nje moze da se stavi znak jednakosti i da krajni rezultat bude neverovatan osecaj.volim miris bezina, tragove na putu od kocenja , varnice koje izbijaju ,kod samog starta.turiranje mashina, neverovatan dozivljaj.nebih ni upoznala ovakav osecaj da se jednom nisam poslom , davno zatekla u mestu gde se odrazavaju trke, formule 1.moj tadasnji gazda koji je generalni menager ufa medie,(canal+i ufa media , fuzijom , spajanjem su jedini koji imaju pravo prodaje prenosa svim tv stanicamau evropi delom afrike i nesto azije , svih sportskih dogadjaja, a pogotovu formule 1)pozvao da prisustvujem trci i da zavrsimo neke poslovne pregovore.vrelina asfalta se dizala , zvuk koji ispustaju bolidi neverovatno ali istinito , sva sam se najezila pri svakom prolasku u sikanu bilo kog bolida
Brza voznja + Honda, savrsen izbor (ako, pri tom, izbacimo Porsche kao Br.1)

.......kad na kraju stanem, sav drhtim............
osecaj je nezamenjiv!!!!!!
N. Sad - Vrnjacka Banja = 2.5h
Pa vi vidite Smile
Jedva cekam da mi dodje buraz iz Nemacke pa malo lude voznje do 260 km/h...

Pozzz od CARA!!!
Šta ćemo sa sporaćima....Fićama.traktorima,kamionima i svim ostalim????
Obozavam brzu voznju ali je ne praktikujem po gradu jer sam bio prisutan kada su se dogodile cak dve nesrece, tj. bio sam prvi koji je prisao u pomoc. Ali zato na auto putu volim da vozim brzo. Naravno da pratim formulu 1 i navijam za McLaren. Obozavam velike i brze automobile. Nesto tipa Renault 25 Baccara ili Citroen XM(i dan danas najlepsi auto).Oba sam imao prilike vise puta da vozim a zanimljivo mi je bilo to sto recimo ova Baccarra pri brzini od 180 kazaljka obtomera joj tek ulazi u zeleno polje. KOliko li onda moze da ide? Tek tada se vidi koliko nas auto put ima krivina.
Brza voznja adrenalin,
spora voznja elegencija, stil...
Volim i cenim i jedno i drugo.

Pa kako kad, po potrebi...

:rose: od Lava!!!
Volim adrenalin ali ne na taj nacin malo sporija voznja ipak...Adrenalin je ipak lepsi recimo kada skaces sa bandzija ili na 1001 drugoj stvari..Opet kada te jednom udare kola pojavi se mala fobija...
tamO na "cesti" mi je ostaLo srTze...na wrOOtJem asFaLtu......i takO...NO Fitja - NO Fun...i takO.. :o)
Bila sam na kartingu dosta puta, pa rafting itd. i volim adrenalin.
Ali na cesti ipak ne volim da vozim jako brzo. Wink
Hejjjjj...pozzzz Somebody_new01!!!!Smile)))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:11 pm.