Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hejjjjj...pozzzz Somebody_new01!!!!Smile)))

Pozdrav i tebi Milane! Wink)
vratila nam se new! pozdravod laure
Pozdrav Somebody...pa gde si ti curo nama Smile)?
Volim brzu voznju...
bgd-budva 5h i 19m toyota avensis

ae.....i tako.....HUH
Balkan Express u Zemunu - Pancevo, u 3 popodne po najvecoj guzvi 11 minuta...sva sreca pa izmislili levu traku....
Kuku - leleeee!!!
E da mi je samo znati gde vi vozite ta vasa auta 260 i kusur km/h, auto-put, normalni put, ili neka pista?! Ma ajde...
Znam o cemu pricam, jer i sam vozim ljutu masinu gde je ispod haube citav copor konja zeljnih galopa!
Lako je samo za "par" sekundi pritisnuti papucicu od gasa i reci: "wooowww, jebote, 260 km/h (!), ajd ti vozi konstantno par sati 200 - 220 km/h, 'oces malo sutra...

Moj jedini pravi uzitak brzine je bio Nürnberger Ring, DUSU SAM AUTU VADIO, ali jbg. posle sat vremena uzitka i upale misica sto sam posle imao, morao sam kompletni set guma kupiti(sve se pojele sa desne strane, - brzina + trenje). Pozadi 265/40x19, jedna guma 399€ i to sa rabatom, a napred 235/45x19 oko ~300€, komad. Skupi uzitak...

Sto se rekorda tice, samo jednom mi je poslo za rukom razdaljinu od 1070 km.(od grada gde zivim u Nemackoj i do Subotice) preci za 7,5 sati...TURBO stres i strah, dali me je negde macno fixni-radar u Austriji...i tako....
E da mi je samo znati gde vi vozite ta vasa auta 260 i kusur km/h, auto-put, normalni put, ili neka pista?! Ma ajde...
E MILANE BIjO SI BAS cOOl sve do sada!!!

Moj jedini pravi uzitak brzine je bio Nürnberger Ring, DUSU SAM AUTU VADIO, ali jbg. posle sat vremena uzitka i upale misica sto sam posle imao, morao sam kompletni set guma kupiti(sve se pojele sa desne strane, - brzina + trenje). Pozadi 265/40x19, jedna guma 399€ i to sa rabatom, a napred 235/45x19 oko ~300€, komad. Skupi uzitak...

a sad oces da kazes da samo ti mozes da vozis skupa kola i da menjas gume od 400 jevreja?!!

i neradi se o ravnom putu,pisti ili ti autodromu nego o BRZOJ VOZNjI I BLESAVOJ VOZNJI!!!!!!!!!!!!!
E MILANE BIjO SI BAS cOOl sve do sada!!!

E, BUDO ako mislis....ok....

a sad oces da kazes da samo ti mozes da vozis skupa kola i da menjas gume od 400 jevreja?!!

Bas naprotiv....Video sam toliko toga kod nas. Ljudi voze dobra auta, a odrzavanje => 0 ..

BRZOJ VOZNjI I BLESAVOJ VOZNJI!!!!!!!!!!!!!

ok...Samo koliko njih dodje do cilja?!
A da li vi volite brzu vožnju?
Kada sednem u moju bebicu...Ziveo moj golf 4 gti!Na auto putu sam ga gazio 270km/h.To je najjace sto sam uspeo s njim da izguram.
ok...Samo koliko njih dodje do cilja?!

dodju oni koji hoce i vole ! ! ! !

ae.....i tako.......HUH

ti si meni i dalje cOOl samo nemos tako bas da pritjas
ti si meni i dalje cOOl samo nemos tako bas da pritjas

Nema zime brate!!
Nema zime brate!!

nikada batice

ae......i tako........HUH
kao mladji...u par navrata..jedared na autobahnu..max.288 km/h...sa Lotusom..tad i NIKAD vishe...istraumirO sM sE...i takO....lepo aL" yebennO...aE..
Cao Laura, cao Stasi, cao svima! Smile Hvala za pozdrave. Bila sam na moru u Hrvatskoj. Smile A sad nazad u realnost, smrrrrccc! Smile
Speed moze a brzina nije neophodna!Smile)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:14 pm.