Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Obozavam brzu i ludu voznju.. Ali i to ima svoje granice..

Ne brze od zivota..
He, he, svašta sam ovde pročitao. Kao čovek sa mnogo kilometara potpisanih na asfaltu, u većinu stvari ne verujem. Pogotovo za golfa gti i 270km/h pošto sam isti vozio i daleko je od toga. Inače za Begbija, imao sam XM 2.0 turbo CT, 150ks i ipak je to mašina za elegantno, udobno putovanje više nego za jurcanje. Za Milana pitanje, da li je to on vozio Nord šlajfe ring tj. staru Nirburgring stazu ili nas zeza pošto sam čuo da treba rezervisati i do godinu dana unapred.
Moze speed,moze i brza voznja ali dobrim i pouzdanim kolima.
Moze speed,moze i brza voznja ali dobrim i pouzdanim kolima.

Jel...
gazio 270km/h.
a sta je sa blokadom na 250?
XM 2.0 turbo CT, 150ks
Moj bata trenutno vozi takav isti. A pre toga Baccara 3.0 V6 150ks. Xm jesto kazes ti elegantniji, rekoh da mi je jos uvek najlepsi ali Baccara mi je nekako agresivnija. Upravu si da nisu za jurcanje ali moze ponekada da se izduva masina malkice. Ja se inace trenutno zadovoljavam Jajetom.
Freak sam za kolima i ludom voznjom!!!ADRENALIN!!!
Bez. kosa, policijska stanica. Od 24:15 do 24:45
Pocepah gume od silnog okretanja....I nista! Od pandura ni traga ni glasa.......Nikad vise ovako nesto pokusao nisam, skupo, i mnogo izazivam sudbinu Smile
Posle te voznje gume kao da su kockaste (radila rucna) Smile
Sankao se po ledu niz Kneza Milosa sa 100-tkom... Povucem rucnu, malo levo pa desno, izokretah se (al' ne na krov), nauzivah se i stadoh na raskrsnici ispred pandura. Ja reko' gotovo idem za ovo u tvorza o'ma.......Reko' led, izgubio kontrolu!!! Smile
Kaze pandur: vidim, lakse malo, led je......imao sam srece te je bilo novogodisnje vece!
Imao sam i par udesa, nista strasno, ali i dalje divljam!!!
Honda CRX 1.9 135 ks ali samo 700 kila!!! Carski
Uzbrdo, nizbrdo za nju nema razlike (mada je razlika osetnija sa vise putnika)
Svaka cast za ovih pet sati Budva-BG!
Meni je trebalo oko se'am (imao sam jednu priliku, Bg-Petrovac), ima dana za megdana....
max 235 km/h, autoput bg-zg.......
Podsetite me, kad sledeci put krenem za Srbiju, da se extra osiguram. Smile)))
Deco jel volite brzu voznju?

daaaaaaaaaaaaa
Ali tudjim kolima. Zao mi da drndam moj auto.

Sebicna
Za Milana pitanje, da li je to on vozio Nord šlajfe ring tj. staru Nirburgring stazu ili nas zeza pošto sam čuo da treba rezervisati i do godinu dana unapred.

Plovibrod, sto bih vas zezao?!

Iskreno da kazem, nisam se mogao predpostaviti da neko zna za NoS(Nordschleife),pa radi toga sam spomenuo Nürburgring, kompliment P-brode!!!

Imam prijatelja koji ima godisnju(i dan-danas) za NoS i on me je nagovorio u Septembru 2002. da zajedno napravimo turu.
Svako je vozio svoj auto, on sa njegovim BMW E36 M3 3.0 i ja
sa mojim 525.

Kada smo stigli, uplatio sam za 10 rundi (1 runda = 14€), dve runde sam bio njegov suvozac, da se upoznam sa pistom i pokazao mi je gde moram paziti. Nemas pojma koji je to osecaj bio kada sam ja sam seo za volan u svoj auto i na gasss...
Posle 4-te runde, tu sam se stvarno oslobodio do maximale, tako da sam kod Adenauer Forst "skoro" izgubio kontrolu nad vozilom...Najlepsi osecaj je bio kod Karussell-a, kada skripu guma u krivini cujes...
Najgori osecaj je bio kada te neki sugavi Golf obidje, e to je stvarno neko nepisano pravilo bilo, bez obzira na auto i gubitke, taj Golf mora moje auspuf cevi gledati, a ne obrnuto...

Eto toliko od mene sto se NoS-a tice...Bio, probao i hvala za drugi put...Mozda kao suvozac, gledaoc, ali ne da ja vozim moj auto (jbg. zao mi auta), tu covek totalno osecaj izgubi...
Pozdrav
Volim adrenalin ali ne na taj nacin malo sporija voznja ipak...Adrenalin je ipak lepsi recimo kada skaces sa bandzija ili na 1001 drugoj stvari..Opet kada te jednom udare kola pojavi se mala fobija...
Deco jel volite brzu voznju?

daaaaaaaaaaaaa

Vrati se punto molim teeeeeeeee
Vrati se punto molim teeeeeeeee

Mogu eventualno ja da ti vratim ogledalo, avetinjo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:49 pm.