Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: brzina!!!!
Za Milana pitanje, da li je to on vozio Nord šlajfe ring tj. staru Nirburgring stazu ili nas zeza pošto sam čuo da treba rezervisati i do godinu dana unapred.

Plovibrod, sto bih vas zezao?!

Iskreno da kazem, nisam se mogao predpostaviti da neko zna za NoS(Nordschleife),pa radi toga sam spomenuo Nürburgring, kompliment P-brode!!!

Imam prijatelja koji ima godisnju(i dan-danas) za NoS i on me je nagovorio u Septembru 2002. da zajedno napravimo turu.
Svako je vozio svoj auto, on sa njegovim BMW E36 M3 3.0 i ja
sa mojim 525.

Kada smo stigli, uplatio sam za 10 rundi (1 runda = 14€), dve runde sam bio njegov suvozac, da se upoznam sa pistom i pokazao mi je gde moram paziti. Nemas pojma koji je to osecaj bio kada sam ja sam seo za volan u svoj auto i na gasss...
Posle 4-te runde, tu sam se stvarno oslobodio do maximale, tako da sam kod Adenauer Forst "skoro" izgubio kontrolu nad vozilom...Najlepsi osecaj je bio kod Karussell-a, kada skripu guma u krivini cujes...
Najgori osecaj je bio kada te neki sugavi Golf obidje, e to je stvarno neko nepisano pravilo bilo, bez obzira na auto i gubitke, taj Golf mora moje auspuf cevi gledati, a ne obrnuto...

Eto toliko od mene sto se NoS-a tice...Bio, probao i hvala za drugi put...Mozda kao suvozac, gledaoc, ali ne da ja vozim moj auto (jbg. zao mi auta), tu covek totalno osecaj izgubi...
Pozdrav
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:55 am.