Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: goondj
Dobro bre tutumraci, pa sto obrisaste temu, a ja se bas lepo potrudio da objasnim stanje stvari na zadovoljavajuci nacin i da smirim tenzije.

Ala ste vi prsli lollollol

A bas sam napisao i kako su dosli da mi iskljuce kablovsku, jer sam neregularan korisnik, neki tamo "tutumrak" KDS, iako sam im ja redovno placao racune koji su sada pod znakom pitanja, jer ako sam ja neregularan korisnik, kako mogu da dobijem racun, ili je i racun neregularan i da li sam mogao da im placam to na "dodjem ti" i tako dalje, a tutumrak ekipa je bila zbunjena posle nekih 15 sekundi, a terenski komercijalista je ponudio da potpisem ugovor, novi, umesto starog neregularnog, i da postanem regularan korisnik, (pretpostavljam) i verovatno da im opet dajem pare (pretpostavljam) ali ovog puta preko regularnih racuna. (valjda) roll

Rekao sam im da sam nepismen i da mogu da otkace kabal ako im je bas stalo, ali i da sklone svoje neregularne cevke i kutije iz mog hodnika zato sto se ne nalaze u projektu instalacija zgrade, te da se ja brinem da to moze dovesti do komplikacija jer oni nemaju uredne papire, protivpozarna zastita (plastika je to, plane cas posla), struja i tako dalje.

To je bilo pre pola sata. Jos uvek su u hodniku i cekaju da im jave sta da rade.

lollollol

8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:05 pm.