Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I takooooooooooooo...proslo je mnogo vode u virtuelnoj reci, dosta sam foruma obisla, al djubrad najveca uvek najbolje pliva, ubedjujuci sebe da su inteligentni, obrazovani, pametni, al istina boli i oni negde podsvesno znaju gde im je mesto, na dnu, sa zavezanim kamenom oko vrata, da se nikad vise ne dignu.
I dalje je licemerstvo osobina koja se najvise ceni,a neiskustvo u prepoznavanju onih koji vrede i dalje lagano isusuje virtuelnu reku....

Pitanje kako se boriti sa njima? do daljnjeg toliko od mene!!!!
Moja mama kaze: govanca kada mesas samo jos vise smrde. wink
a kad ih pokopas pod vocku, rastu od njega vece jabuke!
wink
I takooooooooooooo...proslo je mnogo vode u virtuelnoj reci, dosta sam foruma obisla, al djubrad najveca uvek najbolje pliva, ubedjujuci sebe da su inteligentni, obrazovani, pametni, al istina boli i oni negde podsvesno znaju gde im je mesto, na dnu, sa zavezanim kamenom oko vrata, da se nikad vise ne dignu.
I dalje je licemerstvo osobina koja se najvise ceni,a neiskustvo u prepoznavanju onih koji vrede i dalje lagano isusuje virtuelnu reku....

Pitanje kako se boriti sa njima? do daljnjeg toliko od mene!!!!

Nema tu borbe... Glupost je neunishtiva, primitivizam i bezumlje...

Da takvi isti pacijenti ne uznemiravaju normalan (po mojim kriterijumima) svet, ne bi doshlo do trenutnih deshavanja...

Pojedinci su, Bozze moj, osetljivi i na najmanju nazovi uvredu, i gomilama tuzzakanja su uspeli da uklone jako kvalitetne clanove...

A, pojedini su beskicmenjaci, pa ih nishta ne mozze zaustaviti u pohodu na ovaj Forum, makar i 90% starih clanova, koji ga do danas odrzzavaju u zivotu- otishlo...

Lepo kazzem- tuzzno i ruzzno Unhappy
To ne biva u mom vocnjaku.

Bar znam da su jabuke kako treba, a ne od ... roll

8)
To ne biva u mom vocnjaku.

Bar znam da su jabuke kako treba, a ne od ... roll

8)

Nije zlato sve shto sija... 8)
Zato treba govna na vreme ukloniti
Stvarno je neverovatno da dvoje upropaste mnogima predivno mesto!!!
Sad cu ja da procitam dve tri knjige o nekim tamo rabotama, pa kad im navracam ima sve jabuke da im se pretvore u ...

Pa neka prave pitu.

8)

Dvoje, da, ali kakvo dvoje i na sta sve spremno dvoje?
Disciplina kicme. cry
Sad nesto razmisljam ...

Onih 0.0156% se upravo smanjilo za 30%. A sasvim moguce i vise.

lollollol

8)

Dvoje, da, ali kakvo dvoje i na sta sve spremno dvoje?
Disciplina kicme. cry

Znaš šta, da njih nema, ne bih ja ni skontala koliko te podržavam wink 8)
Osim oko vakcinacije i drugih gluposti. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:51 am.