Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

SVE STO ME NE UBIJA JACA ME :?:
Fridrih Nice, izdanak hegelijanske filozofije, na cijem se delu zasniva fasizam.

Karl Marks je nekako u isto vreme poceo da objavljuje svoje nebuloze, koje su takodje zasnovane na hegelijanskoj filozofiji, a kasnije postale "sveti spis" komunizma.

I jedan i drugi su, zacudjujuce za neupucene, radili za ostvarivanje istog cilja, novog svetskog poretka.

Jedino su "boje" drugacije.
Jaoj Tiko, sto mucis coeka?! Smile

Ne zna coek ni ko napisao a ti mu pises referat. Sav ce za se spetlja!

Ovo pitanje smo rijesili, msm Tika car..

Aj sad drugo.. Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Vele da je taj Karl Marks u rodnome Triru imao dedu, nekog Jozefa ili tako nekako... E njegov deda je drz`o pcele. Bio co`ek pcelar, pa je mali Karl kod dede vido kako to co`ek od pcele uzima med a uvaljuje joj slatku vodu... Tako je Marks mislio kako da doaka radnickoj klasi i nastala je ideja o socijalizmu...
Das im malo a uzmes mnogo*...

(* prim. prev. - itekako ima veze sa istinom)...

roll
Sad bih ti ja nesto napisao za pcele i kosnice, Marksa i Nicea, ali ces opet da me pitas da li mi je dobro.
Izvini Tiko... Bio sam nepromisljen...

Bas bi da te cujem...

oops
Pcele, mravi i termiti, cak i neka vrsta pacova u Africi zive u strogo uredjenom drustvu u kome svaki clan zna i izvrsava svoju ulogu.

Ali da se posvetimo pcelama ...

Pcelinje drustvo, u jednoj kosnici, ima jednu kraljicu. Ta kraljica je i glavni uzrok svekolikog zujanja i skupljanja polena, jer je potrebno prehraniti sve ukucane u kuci velike kraljice. Tu su neizbezni trutovi koji ne rade nista osim sto oplodjuju kraljicu i pcele radilice, koje po potrebi postaju vojnici. (Gde li smo to ranije culi, iz radnickog odela u vojnu uniformu?)

U filmu "Odiseja 2001.", kada se onaj majmun priblizi crnom monolitu savrsenih geometrijskih proporcija cuje se neobican zvuk zujanja. To je u stvari pravi zvuk kosnice. Ubacili su mikrofon u kosnicu i snimili zvuk, a onda ga malo pojacali i izmiksovali.

Pcele su graditelji, prave sace sestougaonog oblika (o ovome kao simbolu bi se stosta moglo reci), kosnice i imaju potpuno uredjenu hijerarhiju.

Kosnica se zove i pcelinje drustvo, pri cemu je rec "drustvo" veoma primerena. Struktura tog drustva je piramidalna, kraljica, trutovi, larve i radilice. Larve se uzgajaju, bez roditelja, i njima se bave radilice, kako koja naidje.

To je inace slicno strukturi i uredjenju komunistickog/socijalistickog/fasistickog drustva.

A to je opet, struktura i organizacija drustva koja se planira u novom svetskom poretku.

Ako ste pazljivo citali, primetili ste da se kod pcela nigde ne pominje "demokratija".

8)
Tiko jesi li cit`o Stanislava Lema ?
Da, ali ovo vise podseca na Hakslijev "Hrabri Novi Svet"

Inace, taj isti Haksli je krajem pedesetih i pocetkom sezdesetih godina proslog veka iz Svajcarske redovno prenosio LSD u SAD, u vreme kada se formirao pokret bitnika i hipika, koji su vrlo rado prihvatili LSD kao i razne istocnjacke filozofije.

Istu psihoaktivnu supstancu je koristila CIA tokom eksperimenata u programu kontrole uma MK-ULTRA.

A zasto me pitas za Stanislava Lema?

lol
Pa co`ek je gledo iskljucivo u buducnost i predvideo (na neki nacin) internet kao neku vrstu informacionog LSD-a...
Sta ti mislis o tome ?

Smile
Ne mislim nista. Video sam tako nesto.
E sto sam upao u pravom trenutku! Smile

Naleteo sam danas na nesto pa se setio Tike, rekoh covek sve zna o toj tematici, moram da ga pitam. U pitanju je sledece:

Illuminati=ET kin aka gods, Annunaki, Ea, dragons, angels/demons, Satan, Pepsi, naga, vampires, bluebloods, Al Gore, Windsors, Rothschilds, Rockefellars etc who rule cults like Freemasonry. Their agenda: repeatedly cull/victimize people via vaccines/other poisons, Codex Alimentarius, carbon taxes, internet 2, WW3 then stage an alien invasion to get a fascist world government/religion with us chipped. Support Dr Deagle, Stewart Swerdlow, Oracle Broadcasting, gardeners and free-energy technology!

E jbg sad, kad sam guglao Dr Deagle i Stewart Swerdlow ispadose neki ebem li ga, pricaju izmedju ostalog o vanzemaljcima koji zive pod zemljom i jedu nasu decu, mada je ovaj drugi pricao i o Hiperspace-u sto je opet meni i mojim verovanjima blisko...

Cek bre hoce nas stvarno da izedu vanzemljaci aka new world order ako se ne chipujemo?
Daj bre Zoco...

Budi ozbiljan. Nema vanzemaljaca u blizini. Bar ne u okolini od 100 svetlosnih godina.

I planeta nije suplja.

roll
Mozda bi mogao da razmisljas o elektricnom svemiru. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:51 am.