Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ko napise najbolji vic do 01. 03. biti ce nagradjen NAGRADOM. ziri ce biti moja malenkoss.... lollollollollollollol
JA SE IZVINJAVAM, NOV SAM OVDE I JOS NE ZNAM MNOGO O OVOM SITE-U. NISAM VIDEO DA IMA VEC VICEVA oops
Pa dobro decko, postoje teme i pre tebe...Sto ne pogleda malo da nas upoznas a i vidis teme. Usput bi verovatno naleteo na pravilnik gde se izricito kaze da clanovi zirija moraju imati najmanje 1000 postova....Gde li si ti tu??? wink

Evo, ti obezbedi nagradu i izaberi nekoga od starijih clanova za ziriiiiiiiiii... roll
najbolji vic svih vremena
je napisao karlo nestasni
bio mali mujo pa poraso
Pa dobro decko, postoje teme i pre tebe...Sto ne pogleda malo da nas upoznas a i vidis teme. Usput bi verovatno naleteo na pravilnik gde se izricito kaze da clanovi zirija moraju imati najmanje 1000 postova....Gde li si ti tu??? wink

Evo, ti obezbedi nagradu i izaberi nekoga od starijih clanova za ziriiiiiiiiii... roll

pa ne mogu imati 1000 postova kad sam tu tek koji dan. ali ima vremena.....
ko napise najbolji vic do 01. 03. biti ce nagradjen NAGRADOM.

shockshockshock Koja će biti darovana darom, urucena na ruke rucno ha?

Da čujem koja je nagrada pa ću da pišem vicOve... winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ko napise najbolji vic do 01. 03. biti ce nagradjen NAGRADOM.

shockshockshock Koja će biti darovana darom, urucena na ruke rucno ha?

Da čujem koja je nagrada pa ću da pišem vicOve... winkwink

jes' darovana darom, urucena na ruke rucno. i to jes'. jedini problem je to sto je nagrada iznenadjenja i ne znam ni ja koja je, jedino znam da je sve ovo zbog hitnosti hitno. roll
i samo da znas da nagrada koja je nagradjena nagradom se moze nagraditi nagradom uz mogucnost nagradjivanja nagradom koja ce biti urucena na ruke, rucno lol
Mrzim iznenađenja twisted
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Lov
Išao Bosanac u lov i sretne jednog prijatelja:
- Joj da vidiš, ja ti uhvatio medvjeda!
- Grizli?
- Ma i grizli, i hrvali se, i pucali, jedva smo ga ubili.

kanibal
Okrecu dvojica kanibala malog cigu na raznju, kad nailazi treci kanibal: - Sto ga okrecete tako brzo
- Ma, ako vrtis malo sporije, mamu mu jebem, pokrade sav krompiric.

makedonska reklama za kondome
Makedonska reklama za kondome: "Koj saka da se kleca a ne saka deca neka koristi kurobranka od fabrika PARTIZANKA!"
hrvatica i srpkinja
Razgovaraju Hrvatica i Srpkinja o pokolonu za Dan zena.
Hrvatica: Ja sam dobila zlatan sat, zlatne nausnice i zlatni prsten, ma sve zlatno ...
Srpkinja: Ma, ja sam dobila k*rac ...
Hrvatica: Kak' prost narod, a tak' krasan poklon.
Leze dve bebe u porodilistu i pita prva beba drugu: " 'el pavac?"
Druga beba odgovara: "Ne pavam".
"A, sta ladic?"
" 'edem kekc."
"Daj meni majo."
"Pavam, pavam..." lollollol
takmicenje
Takmicili se Amerikanac,Rus i Bosanac (kako poznato....) tko ce izvesti bolju tocku u cirkusu... I sad uzme Amerikanac lava. Pljesna Amer rukama i lav hopa propne se na zadnje noge... Publika ocarana i pljeska!!!! Doso sad red na Rusa. Uzme on slona. Pljesne rukama i slon hopa skoci samo na prednje noge.... Publika vristi, pljeskaju, sve je za pet ovo-ono... Doso sad red i na Bosanca. Uzme on neku zmijurinu. Pljesne rukama a zmija:"sssssssss" Publika zbunjena.... Pljesne on opet, a zmija:"ssssssssssss" Sad vec poceli dobacivat iz publike, gadjat ga i tako to.. Pljesne on treci put, a zmija ce: sssssssssss....inoc sam, ssssssinoc sssssam, pola kafane popio...

bosanska poezija
Bosanska poezija za Dan zaljubljenih: Sunce je raspizdilo svoje zrake, Vrapci se deru ko konji! Mene pici depresija, u dusi mi opsesija, jebo mater ako te ne volim

Crnogorac na porodu
Crnogorac odlučio biti suvremen i prisustvovati porodu. I tako on dovede ženu u bolnicu i kad uđe u salu i vidi sve one silne doktore, instrumente.....puf, i padne u nesvijest. Donese mu sestra vode, on se malo oporavi, ugleda ženu kako se dere pri porođaju, frku oko nje i puf.... opet padne u nesvijest. Na njega zaboravili i on dođe k sebi baš u trenutku izlaska djeteta i kad to vidi on se raspameti totalno i opet zvekne na pod. Nakon par sati dođe on k sebi u nekoj bolničkoj sobi i počne se derati: - "šta jeeee? Jel' siiiiin ?!?" - "Jok, đevojčica" - odbrusi mu sestra. - "Ma i da znaš, bolje je da je đevojka !" - "A što?"- upita sestra. - "Da se ne pati ovoliko u životu !"
A koja je nagrada, da znam da li vredi da chukam? lollollol
chuknem te bash, kaze se kucam Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.