Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
FLORIDA

12. MAJ
Stigli smo na Floridu. Uselili smo se u novu kucu. Tako je velika, ima sav komfor, naravno i pool. Kako je ovdje samo toplo i prijatno. Vec sam zaboravio Kanadu. Volim Floridu.
20. MAJ
Ovdje su ljudi nevjerovatno dobri i uvijek se samo smiju. Stvarno je
Florida interesantna a ima puno interesantnih zivotinja. Baš je fino toplo i ovaj tjedan sam se pregrijao od one hladne Kanade. Puno volim Floridu.
12. JUNIJ
Vec smo mjesec dana tu, vrijeme je još uvijek toplo i jako vlažno. Dobro da u kuci imamo klimu. Susjed mi je pricao kako u jednom restoranu u blizini sluze dobrog aligatora. Kako mogu ljudi da jedu te zivotinje, koje izviru iz doba dinosaura. To ne mogu nikako razumjeti. Vidjeli smo puno toga na Floridi, nevjerovatno je interesantna. Najviše te volim, Florida.
30. JUNIJ
Odkada smo došli vrijeme se skoro nije mijenjalo. Uvijek toplo a sad i pomalo previse vlazno. Ali klima uredaj u kuci i u autu radi odlicno. Nocu nam jedino smetaju komarci, kojih ima u ovo doba puno. Upoznao sam još neke susjede. Stvarno su ljudi na Floridi dobri.
18. JULIJ
Nevjerovatna vrucina i skoro 100% vlaga, za vikend idemo na obalu. Nadam se na lijep provod...
20. JULIJ
Kakva noc. Fata je u hotelu slucajno ostavila otvoren prozor. Zamalo da me zivog pojedu ti komarci. Kad se zelimo vratiti kuci, neko nam je ukrao kola! I tako ima da se vozim 100 milja taksijem. Crnac taksista uvijek se samo smješka, imam utisak da je on ukrao kola. Stvarno ima kriminala na Floridi!
21. JULIJ
Poslije vracanja kuci, opet taksi i na posao, pa ja kao da radim samo za ove taksiste. U firmi šef mi je rekao, da se ne smijem dovoljno, ali kako da glupanu objasnim da nisam sklopio oka od onih komaraca, a kamoli da spominjem ukradena kola. Nevjerovatna vrucina!
30. JULIJ
Vrucinski val je na maksimumu, a nama je u kuci crkla klima. I još ovi
komarci, jedino ce me spasiti ujutro jedno kupanje, da proživim. Vec kad sam htio baciti u pool vidio sam u njemu aligatora od 3 metra!! Još mi je samo ta pizdarija trebala, brzo zovem policiju da upitam sto treba uraditi.
Oni kazu da ga pustim na miru da ce sam otici odakle je došao. Poludjecu!
31. JULIJ
Vec od rana jutra nevjerovatna vrucina. Na poslu sam opet kao prebijen. Šef, onaj peder, kaze da se uopce ne smijem i da to nije dobro za musterije. Jebo njega i musterije!
1. AVGUST
Kakva vrucina. Vec drugi dan bez klime što znaci i bez spavanja. Sve ce da izgori samo komaraca ima, sve crno i sve više. Ona mrga od 3 metra kao da je u mom poolu kampirao. Kazem cjelu pricu susjedu, on se samo smije, kao i uvijek, ***** li mu mila materina!
2. AVGUST
Jedva docekam, da mi dođu popraviti tu kurcevu klimu. A onaj niger umjesto klime sredi mi kcerku. Policija kaze samo da treba biti pazljiv, a da crnca vjerovatno nece moci pronaci jer su i onako svi isti. Vrucina kao da smo u paklu - jebem ti Floridu!
12. AVGUST
Ne mogu da podnesem tu vrucinu. Tu smo još uvijek kao u paklu a otkad smo došli vrijeme je isto. Šef me izbacio iz firme sa osmijehom na licu i rekao da su se musterije pobunile jer se nisam dovoljno smijao. E tako sam ostao bez posla i idem u kafanu da se propijem. Svi se meni i mojoj prici samo smiju, a osobito onaj policajac koji me uhiti pijanog i trazi da mu platim 3000 USD. Majku im jebem, mrzim Floridu, prokleta bila!
13. AVGUST
Petak, 13. Boze kakva vrucina. Vracam se kuci iz cuze bez kola, posla i bez para. Mrzim taksiste. Svi bjeze sa osmijehom na licu, a usput mi kazu da dolazi Mitch.
Jebo ih Mitch, boli me kurac za njega, svi su mi glumci isti. Legnem u
kucu, u kojoj još uvijek ne radi klima da malo razmislim o svemu. Odjednom nevjerovatan vjetar zapara zrak i kuca nema više krova, još minut dva i nema više kuce. Vjetar sve poleze. Nemam više ništa, samo je onaj aligator ostao u poolu. Što ga nisu poklopali u onom restoranu....
Susjedi se vracaju i sa osmjehom na licu kazu da imam srecu da sam prezivio hurikan Mitcha. Opet je vrucina ko prije, a ja bez svega mrzim Floridu i selim se odavde. Gdje,ovaj put necu da vam kazem...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:06 pm.