Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znam da ce vecina odgovoriti ( ako neko uopste odgovori posto se ne radi o sexu) , naravno da ne. Na nemackoj televiziji je ne tako davno bila jedna emislija gde su novinari snimali ljude pred bankovnim automatima, ne njihov pin vec onako sa strane. Onda ih je presretao jedan elegantno obucen mladic izasavsi iz banke, i pod nekim bezveznim izgovorom je od svake ( da da SVAKE) osobe dobio pin za racun u banci, sreca te je bio deo novinarske ekipe koja je pravila eksperiment. Nije sad ovo tipicno za Nemce pa da kazemo , takvi su, glupi ili veruju previse ili sta vec, isto je u bilo kojoj zemlji... da vam neko dok podizete novac sa automata pridje i kaze da je iz banke i da postoji neki problem i da vi treba da mu date svoj pin , da li bi ste to uradili? Ili se mailom zalite na nesto ili nekoga ili tome slicno i dobijete odgovor, posaljite nam svoj nickname i svoj password pa cemo videti o cemu se radi, da li bi ste poslali svoj nick i svoju sifru? Pokusajte da ovu situaciju sto vernije predstavite sebi pre nego date odgovor winklol
Pin ne bih dao nikome, može da bude i iz banke....

A nickname, ok, ali passvord....e to već nikako..... lol

Plavuša počela da razmišlja od jutros winklol

'Jutro Blondika lol
Dzoni
Guten Morgen, Hessen.

Sind Sie essen?? wink
Wollen Sie eine kaffee? Tongue

KuJ je tebi rekao da ja necu kuckati jerbo nema sexa? Vidis da ima i da su zaebavali narod shock

Moj pin? Nema sanse, ali poslije "skole" koju sam platila!
Dala sam LK u jednoj DRZAVNOJ :? ustanovi jer su trazili i doslo do zloupotrebe.
A ne, vise ne dam i redovno sam se svadjala sa ovim divljim sluzbenicima banke u BiH jer ne dam LK da bih promjenila ,recimo 100 eura(stranu valutu). Kako i zasto da im dam LK, pitam ja njih a oni kaze- da ne bi bila falcifikat a ako bi bila da znaju cija je novcanica shock
Kakvi su to retardi koji ne daju , recimo potvrdu sa brojem novcanice? E ne dam! Pa sam bila i u situaciji da mi ne daju zamjenu i svasta ali sad su, nakon vise godina, i sami skontali da je to protivzakonito pa su obustavili potraznju LK prilikom zamjene strane valute.
U EU sa tim nemam problema jer su i malo civilizovaniji, odnosno zemlja ima Zakon koji se i primjenjuje a ovdje nema Zakona (u primjeni).

Cekajte, idem i ja!!!
Ne mogu, da verujem, da su ljudi toliko naivni, da daju svoje passworde ili pin kode, da veruju raznim lutrijama preko interneta, raznim piramidnim lancima... I onda kukaju sto su zrtve prevaranata. Ko im je kriv, kada zele doci do lakih para...

Ne pada mi na kraj pameti, da dajem bilo kome svoj pin od banke.
Kod nas je na svakom bankomatu slika, gde prikazuje, da bi bilo potrebno jednom rukom prekriti brojeve prilikom unosenja svog pina. Mislim, da cak ni osoba iz banke nema pravo, da te pita za pin kod. Oni imaju direktan ulaz u podatke tvog transakcijskog racuna (to je jasno, kada idete na salter sa karticom, da tamo podignete novac, ne diktiras im pin kod, zar ne?). Wink
Ljudi pamet u glavu.
1. podatke racuna za koji se pita u elektronskoj formi u ime banke, ne dajem, mada dobijam pozive za isto, uglavnom od nekih americkih banaka, gde i nemam racun! lol
2. u nekim prodavnicama u Srbiji a i kod one lencuge tete na naplatnoj rampi na autoputu, pitaju za PIN jer ih mrzi da pruze terminal da sam ukucam, ili je terminal fizicki tako instaliran da se ne moze pribliziti klijentu. e sad nekad nemam volje raspravljati pa kazem im PIN pred svim kupcima.
3. sto se samih banaka tice, mrzim ih, kao i sve bankare jer su birokrate i nikad kraja stajanju u redu, pa sigurno im ne bi dao PIN.
I sta reci onda kada renomirana svetska banka koja treba da unisti vasu karticu, sece makazama karticu poduzno a ne popreko, navodno tako moraju?

Ja znam sexy, da si otvorila temu samo zato da nam kazes da si u Nemackoj!
winkwinkwink
Bankar ne bi smeo, da te pita za pin kod, a pogotovo ne neka teta u nekom marketu. Pin kod je samo tvoj i kada dobijete novu karticu, mozete da ga promenite ako hocete. Wink Meni banka nikada ne salje karticu i pin kod zajedno. Isto tako, mogu samo ja da podignem i da podpisem uz licni dokument. 8)
ti bwe u Jebropi sha se ti javljas, salim se , i kod mene je isto tako, ali me mail inspirisao da otvorim ovu temu, elem dobila sam odgovor, posaljite nam svoj nick i svoj password pa cemo da vidimo kako vam mozemo pomoci, HAALOOO kome bre da dam svoj password? Kakvo loodilo! lol
Nekoliko puta sam stajao i čekao da osoba koja je kraj bankomata podigne novac sa 5-6 kartica........ čitajući PIN sa papirića.

Na kasi u samousluzi sam video jednu g-đu koja je rekla PIN kasirki umesto da ga sama ukuca........

I ko kaže da u ovoj temi nema sexa? shock SeH tek počinje ako se ZAJEBEŠ pa nekom daš svoj PIN....... lollollol
u pravu si BR i cak i oni koji tvrde da ne bi nikad dali, daju winklol
Ja sam karakter. Kad kazem ne dam, ne dam. 8) wink
Ovo je ipak Srbija i ne pita bankar vec cine to tete tamo u nekom Maxi prodavnici u Beogradu. Veruj mi, kada zurim, necu se raspravljati sa njima, kada su svakako ``uvek u pravu!`` lol
No kartica je kod mene, pa neka uzme ko sme! lol

Sto se lozinke na pc tice, to mi je maznula osoba kojoj sam verovao, uz izgovor da bi to ucinilo 99% populacije. Zato vise ne koristim tudji racunar, svugde nosim svoj laptop.
Tako mi je privremeno uzet MSN nalog, kao i nalozi na svim sajtovima. Zato me nije bilo neko vreme... :x :x :x
Ovo je ipak Srbija i ne pita bankar vec cine to tete tamo u nekom Maxi prodavnici u Beogradu. Veruj mi, kada zurim, necu se raspravljati sa njima, kada su svakako ``uvek u pravu!`` lol

Kakve to veze ima sto je Srbija.
Toj teti na kasi treba samo reci, da je trazenje pin-a kaznjivo, pa ce da zaveze svoju labrnju. lol

Sto se lozinke na pc tice, to mi je maznula osoba kojoj sam verovao, uz izgovor da bi to ucinilo 99% populacije. Zato vise ne koristim tudji racunar, svugde nosim svoj laptop.
Tako mi je privremeno uzet MSN nalog, kao i nalozi na svim sajtovima. Zato me nije bilo neko vreme... :x :x :x

nEsam primetila roll

nEsam primetila roll

kad me nisi trazila! lol

Kakve to veze ima sto je Srbija.
Toj teti na kasi treba samo reci, da je trazenje pin-a kaznjivo, pa ce da zaveze svoju labrnju. lol

Sve te tete i u Srbiji imaju aparat koji mogu da dodaju kupcu da sam ukuca pin. Ali Srbi vazda imaju "svoje" rešenje za svaki problem i "svoj" metod za svaki posao..... a posebno im "ne ide" ponašanje po pravilima.......

btw. Moje passworde ne zna ni moj računar........ nije mi teško da upišem password prilikom logovanja.....

Nedavno mi je banka tražila da promenim password, a zatim je taj password morao da ima 8 karaktera i malo i veliko slovo i broj i jebem li ga šta još.... neko misli da je pametan..... za taj password sam bio u iskušenju da ga ostavim da ga računar zapamti........
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 pm.