Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne mogu da verujem da niko nije posvetio temu ovom tako lepom(novokomponovanom) prazniku.

Kako cete obradovati svog partnera, i da li obelezavate ovaj praznik?
Sta uopste mislite o ovom prazniku?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ne mogu da verujem da niko nije posvetio temu ovom tako lepom(novokomponovanom) prazniku.

Kako cete obradovati svog partnera, i da li obelezavate ovaj praznik?
Sta uopste mislite o ovom prazniku?

"Zaljubljenima" želim sreća put u ......... SAD.

Osim što je proizvod potrošačkog društva, ovaj "praznik" je i perfidni instrument globalizacije.......

Zato čestitam Svetog Trifuna!
Sad slusam na TV-u, i to me podseti da je sutra taj famozni dan.
Inace slazem se BR s tobom, ja licno ne obelezavam ali ko voli nek izvoli, nikad nije preterano pokazati ljubav, i moze taj Valentinov ili Trifunov dan biti svaki dan, a ne samo kad kalendar i komercijala nalazu.

Izmedju ostalog cujem da se cvecari i tako neke suvenirnice zale na pad prometa u odnosu na dosadasnje godine.
Zakljucujem da je ekonomska kriza prilicno uzdrmala ovaj sveti dan, ili bar ucinila racionalnijima one koji su do sad mislili da su zaljubljeni. lollol
Ma nebitan je poklon..dovoljno mi je videti samo njegov sjaj u očima... oops
Ma nebitan je poklon..dovoljno mi je videti samo njegov sjaj u očima... oops

Tako mlada , a vec naucila neke tajne.
Super . Pokusaj da mu taj sjaj ostane zauvek u ocima ,vise ti nista nece trebati. Veruj mi .
U jednoj godini imaju cetiri vesticija sabata, a 14. februar je jedan od njih.

8)
Volim poklone, tako da mi povod nije presudan...

Ako se nadje koji vishe, dobro je... 8)
8-mi mart.
4-dec.(moj rodj) lol
14-feb.

???????????????????? Koi je cetvrti? rollrollroll
Nenkice, pa i ti se strelac (ja sam 5 dec.) ? :D

Tiko, pa jel` ti to mislis da je dan zaljubljenih u stvari dan veshticarenja ? :? wink
Iskreno receno, meni je Dan zaljubljenih lepsi praznik od Dana zena. Oni "ocmoljeni" karanfili koji se dele i zumbuli u saksiji, a posle toga alkoholisano stanje muskaraca, gde zene jure kuci, s posla, ne bi li jos nesto poradile...ma uzas. Ovo bar dvoje zaljubljenih izadju na veceru u neki romanticni restoran, neko dobije lepu ruzu, neko bombonjeru u obliku srca...jeste to sve komercijalizovano, ali ima i neke lepote, posebno za mlade. Sv. Trifun se slavi u celom svetu na Dan zaljubljenih lol
8-mi mart.
4-dec.(moj rodj) lol
14-feb.

???????????????????? Koi je cetvrti? rollrollroll

18 dec. moj
Ma jok Kole, opusti se ti...i kupi poklon obavezno da ti ne zaigra metla lollollol
lollollol

Joj Nenkice... :D

((http://www.fotorola.com/uploads/a740bcabd8.jpg))

Djavolcicu jedan... wink
neko bombonjeru u obliku srca lol

To sto je u obliku srca je u stvari simbol ... oops

Necu da vam kazem, ali zene to vole. lol
neko bombonjeru u obliku srca lol

To sto je u obliku srca je u stvari simbol ... oops

Necu da vam kazem, ali zene to vole. lol

Jutros odem do radnje da nesto kupim i vidim gospodina, pa, priblizno ima oko 70-tak godina. Kupio bombonjeru u obliku srca i cestitku prigodnu za Dan zaljubljenih. Mogu ti reci da me je odusevio. Zamisli coveku u tim godinama jos uvek mogu da "zaigraju" emocije. Sigurno ce obradovati svoju gospodju i bice dirnuta paznjom, zar to nije lepo?

Taj prizor mi je dao ideju da napisem "bombonjera u obliku srca" wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:03 am.