Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako se sa nekim ne možete smejati ili se ne smejete istim šalama, ne potražite se onako srodno da prepričate smešnu situaciju, onda sa tom osobom nema prijateljstva, nema spone... moj stav, ne mora biti tačan...

Razlog za smeh, tera sve ružne misli zar ne?

Razlog za smeh razbija nelagodu, nervozu, isčekivanje... zbližava.

Koliko je vama bitan?

Osmeh- lepši pogled na život... tačno ili ne?
Smeh jeste lep, i jeste vazan ali ne verujem da se prijateljske ili ljubavne veze obavezno moraju zasnivati na smehu.
Postoje takve veze ali to zavisi od samih osoba.

Licno, mnogo mi je vaznija ona precutna harmonija, ono osecanje pripadanja i bez izgovorenih reci od samog (o)smeha. Naravno postoje urnebesni dani kada se smeje zajedno, ali postoje i dani cutanja, kada se tiho spaja u harmoniju, kada se zajednicki bira omiljena kravata ili meni za rucak i kada lagodan osmeh na usnama nema veze sa veseljem, vec vise sa onom praistorijskom grimasom- smeskam se znaci nisam opasan (ne pripadnik), smeskam se, drago mi je sa tobom.
Najvece razumevanje je kad s nekim mozes da cutis i da se razumes. Smeh je svakako zdrav i dobar za svaki odnost, bilo da je ljubav, drugarstvo, poslovni odnos, ali smehom se ne resavaju sve stvari. Osmeh je nesto sto moze da doprinese nekim odnosima, smeh je vec nesto drugo.
Smeh jeste lep, i jeste vazan ali ne verujem da se prijateljske ili ljubavne veze obavezno moraju zasnivati na smehu.
Postoje takve veze ali to zavisi od samih osoba.

Licno, mnogo mi je vaznija ona precutna harmonija, ono osecanje pripadanja i bez izgovorenih reci od samog (o)smeha. Naravno postoje urnebesni dani kada se smeje zajedno, ali postoje i dani cutanja, kada se tiho spaja u harmoniju, smeskam se, drago mi je sa tobom.

samo mogu da te potpisem od reci do reci wink
Jao Moreeee..... :D

Zato sam ti sinoc bila sretna!
oops
Cekajte, idem i ja!!!
Pozz TSJ drago mi je zbog tebe, zato tvoji smajliji ne miruju Tongue

A za sve još jedno veliko pitanje: zašto dolazite ovamo?
Pozz TSJ drago mi je zbog tebe, zato tvoji smajliji ne miruju Tongue

A za sve još jedno veliko pitanje: zašto dolazite ovamo?

Evo ga...Veliki odgovor:

Zbog osoba kao sto si Ti, Nenkica, moje magare, Amelija,zlica...
Sa onim dijelom ljudi koji su otjerani kontaktiram takodje. wink

Ne bojim se ja i iskrena biti..ev'...

Nenkica je neko kome se iskreno obradujem kad je tu! Biće koje zna za sta sluzi forum!

Samo pitaj, sve cu da ti kazem :D
Cekajte, idem i ja!!!
msm, stavila sam ....(tri tacke) a u tri tacke jos par ljudi

oš sve?
Cekajte, idem i ja!!!
dolazim zbog dragih ljudi, radosti koji pruzaju.
smeh nije bitan, mada se sa nekima smejem svaki dan na MSN. no za to treba bas takav fluid sa obe strane.
umesto smeha, neki pruzaju prijateljsku ljubav, saosecanje, kreativno caskanje ili igru.

uglavnom se prepoznamo i nadjemo se i na drugim sajtovima i odavno smo prerasli dimenziju koju moze pruziti jedan jedini sajt.
Ja se bas cesto tako dobro ismejem... lollollol

A ima i nekolicina divnih ljudi sa kojima volim komunicirati... Tongue

Meni forum sluzi za opustanje... lol
Najvece razumevanje je kad s nekim mozes da cutis i da se razumes. Smeh je svakako zdrav i dobar za svaki odnost, bilo da je ljubav, drugarstvo, poslovni odnos, ali smehom se ne resavaju sve stvari. Osmeh je nesto sto moze da doprinese nekim odnosima, smeh je vec nesto drugo.

Upravo tako. Wink
Majmuni bas vole da se smeju. 8)

A sta nam fali. 8)
E, evo pocinjem i ometaju me upadice razne, nikako da zavrsim misao...ali itekako verujem da je osmeh bitan u komunikaciji, i nekako mi uvek autor ove teme pada na um, (kao upadica) i imam njen osmeh negde, koji bas kao kod malog deteta ne moze da sakrije emocije.... lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:14 am.