Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledam neku emisiju na TV o nekim majkama koje ne znaju ko je otac deteta.
Kakvi su ti razlozi koje mogu dovesti do takvog stanja, i kako je moguce da se ne zna ko je otac deteta?

I onda dolazi neckanje potencijalnih oceva, svi su sigurni da nisu ocevi.

Mislim, konfuzno...

Zalim tu decu...
Priznaj da si gledao onu latino seriju na Pinku, sto ide u 17h wink
ma ne, gledam neki tolk sou... strano...
sad je fazon pozvati porodice sa raznim mukama pa ih suceljavati...
posle podele pare i svi srecni...
to bi bila druga tema, koliko je nekima potrenan novac, da su spremni izloziti svu svoju privatnost javnosti...
Smile
Znam za te emisije vec 15 go idu na nemackoj televiziji, to ide sad i kod madjara 8)
uze mi rec iz usta Bela, ali to gledaju samo dokone domacice jer se i daju u doba rucka, gosti su potpuno asocijalni tipovi i onda se dragim domacicama cini da su one mLooogo bolje i uspele u zivotu dok brisu mokre ruke o kecelju, dok neki i radU lol
kod nas nema? ne pratim...
ako nema bit ce, para okrece gde burgija nece!
wink
Pa kod nas je sad "Trenutak istine" hit. Što se tiče privatnosti za pare.
A ko je otac deteta? Zna mama samo se folira. Ne zna samo ako je bila redaljka, al o takvim žen(sk)ama ne trošim ni misli ni tastaturu. Deca, nek su živa i zdrava, snaći će se već!
I toga ima u našem svetu! :?
Gledam neku emisiju na TV o nekim majkama koje ne znaju ko je otac deteta.
Kakvi su ti razlozi koje mogu dovesti do takvog stanja, i kako je moguce da se ne zna ko je otac deteta?

I onda dolazi neckanje potencijalnih oceva, svi su sigurni da nisu ocevi.

Mislim, konfuzno...

Zalim tu decu...

roll zasto zalis djecu?

Mislim da si zaljenje okrenuo u pogresnom pravcu,a?
zal za njima je tek na trecem mjestu
Cekajte, idem i ja!!!
kako mislis na trecem mestu?
otac se kune da dete nije njegovo i ne zeli tu dete.
kad se dokaze da je njegovo onda se pretvara u ``s`` roditavesnog roditelja i po svaku cenu zeli uzeti dete pod starateljstvo. ako je ekonomsko jaci, i uspet ce u tome.
rat do iscrpljenja a pravih emocija nigde, osim mozda od majke prema detetu.
Ovde sam primetio , da kad god neko pokrece temu, ima se blagi osecaj da taj problem njega licno muci. Bitere pucaj. Auditorijum ceka da ti pomogne.
kako mislis na trecem mestu?
otac se kune da dete nije njegovo i ne zeli tu dete.
kad se dokaze da je njegovo onda se pretvara u ``s`` roditavesnog roditelja i po svaku cenu zeli uzeti dete pod starateljstvo. ako je ekonomsko jaci, i uspet ce u tome.
rat do iscrpljenja a pravih emocija nigde, osim mozda od majke prema detetu.
Kolega, ne zivimo mi u Kameno doba!
Ne poznajem vas zakon(zakon zemlje Srbije), pitacemo naseg uvazenog Clana Upoznavanje.net :D , ali po nasem Zakonu o starateljstvu tu ne bi bilo problematike, bas nikakve.
Ne zelis li dobrovoljno ustanovljavanje ocinstva, a htjeces sudsko ustanovljavanje jer je briga o djetetu na prvom mjestu!

Kazem da dijete nije na prvom mjestu zaljenja jer ce ono na ovaj ili onaj nacin "dobiti" oca,silom ili milom; za zaljenje su svi redom koji preostaju wink
Cekajte, idem i ja!!!
Ovde sam primetio , da kad god neko pokrece temu, ima se blagi osecaj da taj problem njega licno muci. Bitere pucaj. Auditorijum ceka da ti pomogne.

A ja mislim da je ovo forUM i da nemas potrebe da se igras sportske prognoze....malo je neumijesno.
Cekajte, idem i ja!!!
sasa, tema je copypaste, nemam ja takve probleme!

ToSiTi, sve je ok sa tim ali dobiti oca po sili zakona je isto kao i dobiti staresinu u vojsci. Takva ljubav je nekog drugacijeg oblika, nikad nema onu potrebnu neposrednost.
sasa, tema je copypaste, nemam ja takve probleme!

ToSiTi, sve je ok sa tim ali dobiti oca po sili zakona je isto kao i dobiti staresinu u vojsci. Takva ljubav je nekog drugacijeg oblika, nikad nema onu potrebnu neposrednost.

Nije bas tako, ali dobiti oca po sili zakona je ...imati ga kakvog takvog, mnogo gora varijanta je odrastanje dijeteta koje ne zna cije je.Osim toga, tu je i izdrzavanje (opet po sili zakona) ali da bi sluzio necemu u ava ' ebena vremena.

Zivot je okrutan ,kolega!

Postoji u mojoj praksi, na stotine ruznijih, nemoralnih, groznih, nevjerovatnih ....primjera u kojima se ne zna da li je veca stoka otac ili majka!

Teske teme,....zaobidjimo ih Wink
Cekajte, idem i ja!!!
Pa to je to, ne znas da li je gore otac ili majka...
to bi bio smisao teme... zar nije strasno da ih jos eksponiraju na televiziji i to na nacin da mladji gledaoci ni neko naravnoucenje ne mogu steci.
zalosno...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:46 am.