Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zasto testovi za utvrdjivanje trudnoce imaju plavu crtu, sto neE rozla? roll
Zanimljivo...opet neka polna diskriminacija... roll

Valjalo bi razmisliti ozbiljno o toj problematici...i ja sam se pitala, zasto sve bolesti imaju zenska imena, a lekovi muska? rollwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ja mislEm da su sve te testove i OB tampone pravili muskarcovi, zatOj je plavo( ko i ono sto utvrdjiva test el roll )
ZeMske, zivimo u muskom svetu, a nas ima vise nego njih... rolltwisted
ZeMske, zivimo u muskom svetu, a nas ima vise nego njih... rolltwisted

el da shtrajkuVamo sadE da bidnu rozle koncici, i rozle crte na testovi i rozla nebo....
A, da krenemo u remont muskih noseva? lol
A, da krenemo u remont muskih noseva? lol

jaoooo aj, sam naJostrila noktI lollol
u moje vreme toga nije bilo................. ili esi il nisi.......... LAV..........Smile))
u moje vreme toga nije bilo................. ili esi il nisi.......... LAV..........Smile))

I samo 'Ladno lol

Зато што их је измислио мушкарац.

Зато што их је измислио мушкарац.

a sto je njem bilo vazno el este il neE zena trudna pa izmisljuvao test saS plavu crtu? :? roll
ja mislEm da su sve te testove i OB tampone pravili muskarcovi, zatOj je plavo( ko i ono sto utvrdjiva test el roll )

A brani li neko ženama da izmisle svoje tampone (npr. BO) i testove pa da i' ofarbaju u drugu boju...... twisted
Zanimljivo...opet neka polna diskriminacija... roll

Valjalo bi razmisliti ozbiljno o toj problematici...i ja sam se pitala, zasto sve bolesti imaju zenska imena, a lekovi muska? rollwink

Хммм, веома интересантно запажање. Нисам раније о овоме размишљала. Изгледа да је и у фармакологији на снази мушки шовинизам.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:47 am.