Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste nekad bili sa nekim samo da bi dokazali svom drustvu da mozete biti sa njim,da ga mozete osvojiti a potom ga otkaciti?I to samo iz inata da bi ostvarili ono svoje,i da bi dokazali drustvu svoju licnost!!!
Meni licno to se ne svidja i to nikad ne bih uradila,jer sam samo sa nekim ako mi se svidja a ne iz inata da bi dokazala da i njega mogu da imam!!!
Ocekujem iskrene odgovore...
(http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k060.gif) :?
Cekajte, idem i ja!!!
TSJ, kuJ to ima svinjski grip? lol

ništa ne radim iz inata...kamoli tako lepe stvari...
H1N1 oli suMčanicu lol 8)
Cekajte, idem i ja!!!
8) Nikada ni sa jednom nisam bio iz inata već uvek, samo i isključivo iz ljubavi. Inače sam veliki inadžija...
8) Nikada ni sa jednom nisam bio iz inata već uvek, samo i isključivo iz ljubavi. Inače sam veliki inadžija...

Haaaaaaaaaaaaaah...e buljash aj priznaj da volish kitu...ebes mi kevu zazmurichu i progledachesh lol

Ajd se malo smiri plizzz ( ne kvari mi temu)
To su budalashtine i odlika nezrelih ljudi...
Iz inata odbijam da razumem temu... lollol inace nisam inatljiva roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Da li ste nekad bili sa nekim samo da bi dokazali svom drustvu da mozete biti sa njim,da ga mozete osvojiti a potom ga otkaciti?I to samo iz inata da bi ostvarili ono svoje,i da bi dokazali drustvu svoju licnost!!!
Meni licno to se ne svidja i to nikad ne bih uradila,jer sam samo sa nekim ako mi se svidja a ne iz inata da bi dokazala da i njega mogu da imam!!!
Ocekujem iskrene odgovore...

nisam, ne bih i necu iskreno, a kome da se inatim, sebi ???
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ma sta imam da se bilo kome dokazujem.....

budi sa mnom, pa se dokazi Tonguewink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Netreba ti da se nikom dokazujes. To treba da radis samo sebi, a sto se drugih tice, tu treba da se trudis da uzivas i ti i onaj pored tebe , ali sa tobom i ti sa drugim.

budi sa mnom, pa se dokazi Tonguewink

hmmm.....jel to neki poziv...ili samo adi dokazivanja??? Tongue
Desavala se obicno posle duge veze da budem sa nekim iz inata da zadovoljim svoj povredjeni ego i da dokazem drugima da ne patim vec da se ludo provodim. Bio sam sa njima samo zato sto su drugi mislili da su nedostizne. Znam da sam tada povredio neke koje nisu to zasluzile vec su se pojavile u pogresnom trenutku u mom zivotu, iskreno mi je zao njih jel nisu to zasluzile, a za svoje ponasanje mogu samo reci da je tada bilo jako nezrelo.
iskreno mi je zao

e goxi i treba da ti bude žao...to nEje lepo... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:35 pm.