Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Juce sam "caskala" sa jednim tipom ( este bilo mi dosadno a nEje mi se radilo oops ) , covek ozenjen ko i vecina ovde, radi dva posla da prezivi, ima zenu i dvoje dece od toga jedno beba, i tako kroz pricu kaze on da su zence i on kao dva drugara s tim sto je zence ljubomorno i glavu(nEje precizirao koju) bi mu odseklo da zna da je on ovdI na ovom Sodoma i Gomora sajtu a on jadan nesrecan i 'teo bi zenu s kojom ce moci i da cuti(a ni s ovom sad ne prica bas mLogo :!: ) i da prica i da se razumeju( ja sam nesto bila sigurna da toJ moze i saS svoje zence al ajde) , pa tek onda na zadnjem mestu dojde ono sa keksom 8)(naso je dI ce da trazi lol ) Posto sam ja mlada i naivna plavusa :!: pocnem da postavljam piPtanja na koja on izvrdava odgovor, tako ga malo ispreskacem i vidim nEje on ovdI da caska nego da naIdje nesto .....da tjutU valjda i da se razumUju dok jedu keks, al da ne zna zence......Na sve moje pokusaje da ga urazumOvim i nagovorim da treba saS toJ zence da poprica , vidi u kom grmu chuchU zecovi i da iK rastera na cistac, i ondaK upuca , on otje po svaku cenu da budemo "prijateljOvi"(da se "otvorimo" sta li je samo saS time misliJo roll samo nEje moj Prijatelj isto sto i njego prijateljOV, bi mi maLKo nelagodno al se izvukoG....E sad, mislEm se nesto(jo5 lol ), zene i muskarci razlicito resavaju probleme , dok ( takO mi se barem pricinjUva) zene pokusavaju da spasu taj bMrak muzOvi pokusavaju da nadju ( ne znaju samo da je to tako hihihi wink ) isto samo novo zence(bem li ga esu li sad povrsni pa cim prokopaju dublje od povrsine odustaju i traze novu iskopinu roll )....sto ne spasavaju i oni brod koji tone , sha mislite?Lakse naci novi pa pobeci kad i taj pocne da tone ili je mLogo tesko spasUvati, oznoji se coJek, pa posle moz i da se preladi ? rollrollroll ZnaEm da je mLogo teska tema za ujutru zato ajd prvo na kafu, evE pristavIla sam lol
more, je taj govna
uvek klasika
žena i ja se ne odnosimo, eto nešto nam ne ide, blablabla, a ja tako želim da zaronim u novu rupu

e jbt, još nisam čula priču da je muškarac bio iskren pa reko: e meni je kod kuće extra, žena je ok, klinci su super, al ja hoću da krešem nešto i sa strane, eto oću............... e tu varijantu bih više cenila, od svih onih žalopojki po kojima udaraju sve u nadi da će nama oma spanu gaće.....................Smile))

ebla te tema, još ni kafu nisam popila...............Smile))
U bre draga, al si i ti pre kafe inspirisana... shock
Nista novo niti cudno u cinjenici da muskarci pretezno traze lakse opcije, u ovom slucaju NN muskarac, ima previse obaveza kao glava porodice, donekle razumem da i njemu treba ventil, a ne neka zenica koja ce da ''baje'' i da mu stvara jos veci pritisak.
Razgovor i pokusaj da spase brak, dolazi u obzir onog momenta kad on prvo nadje to sto je naumio da nadje, pa shvati da to nije to, odnosno kad se malo pokaje... wink
Zato moja sexy, znam da su tvoje namere ciste, i pokusaji da gresnu dusu vratis na pravi put...ali shvati uzalud vama trud sviraci, on ce svoje namere sprovesti u delo. wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
lele, nemkico el ti nešto znaš što ja ne znam?.................Smile))
Mico, znas sve sto i ja znam, al zalud nam znanje vekovno...oni su uvek isti...i dok ima par (.)(.) sa strane, na koja mogu da isplacu svoju tugu, nikad nece pokusati da spasu brak... winklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
znala sam da je sve u brdima i pecinama, eL si to nacrtala? rollroll
ma bre oćete da me uozbiljite, el da?

aj da ne bude da pljujem muški rod, misim samo nji, pa da reknem da ima i žena koje su u fazonu nije mi brak nešto, onaj moj radi po ceo dan, ne voli me, ne ljubi me, ne mazi me.............. pa sad bih ja da nađem nekoga ko ne radi po ceo dan, ko me voli, mazi, pazi............ to su isti izgovori kao i kod muškog roda, al bemga, jo5 foliranje.......... kaži lepo, oću novu kitu da vim kako to izgleda i .

nego da s vrnem na temu

znači, seHy, kolko god da ti qka, ne daj...........Smile))
rece mnogo pricam ( tjuci moz ga podsecam na zence kod kutje) lollollol nego jos prica koja se ponavlja, beba mala, ona verovatno posto ima jos jedno klince ne zna gde joj je dupe gde joj je glava izmedju presvlacenja pelena, dojenja, pranja, kuvanja, ciscenja i opet u krug, nema sexa logicno jer jedva ceka da padne mrtva od umora u krevet i da se naspava dok se beba ne probudi, a dasa hoce da ga neka druga tega tjutetji slusa i udovoljava mu, pa koji je Q onda pravio to klince pitam se ja!? roll
Ne razbijajte glavu glupostima, jer i "druga zrtva" ce nakon izvesnog vremena biti isto s*anje, samo drugo pakovanje. Smile
Zene, gledajmo, da nama bude u Mraku lepo. Wink Ak' su oni sebicni po nekim pitanjima, mozemo i mi, zar ne. Smile 8)
niste bas fer.....koliko god da je muski rod ovakav ili onakav, tajve su i zene.....a to da li ti treba da ga urazumis da on proba da spasava brak, to nije tvoj posao....vec on mora sam da dodje do te zelje.....
a sto se tice (.)(.) nisu ni svi muskarci u potrazi za istim, pa cak i na ovakvim stranicama..... roll
nie teska tema za ujutru.
Kao prvo, kada brak dodje u krizu verujem da svakom roditelju treba da bude cilj ostvarivanje interesa deteta. Znaci eventualni razvod nije pitanje mene i moje sebicnosti za sebe, vec pitanje srece deteta.
A brak moze da tone, neki se razvedu, neki odluce da nastave zajedno i bez emocija.
Ono sto se pokvarilo, moze se popraviti samo ako postoji obostrano razumevanje i zelja. No svi se mi razvijamo i menjamo se vremenom, pa se i zenimo u trenutku kada naidjemo na devojku koja je u istom trenutku nas suprotni pol. Ipak vremenom mozda cemo postati sasvim razliciti i nema tu mnogo zelje da se bilo sta popravi.

I zasto se ne bi nastavilo ako brak nudi sigurnost detetu i neki osecaj sigurnosti partnerima? (vecina devojaka ce svakako za muza izabrati tipa koji nudi vecu sigurnost, a ne coveka kojeg iz srca voli!).

Ako su pametni, napravit ce dogovor, otvoriti brak, nek radi sta ko zeli. Podmire se zelje i sve je i dalje stabilno.
Ako nisu dovoljno otvoreni, isto to ce uraditi tajno.
A razvesti se, pasti u dugove, dovesti malo dete u nemoguc polozalj mozda i nije pametno.

Uostalom prva stvar sto sam na netu shvatio, ovde svako trazi ono sto mu fali kod kuce. Muskarcima uglavnom fali seks a zenama lepa rec!
taj je jedan u moru onih sa takvom pričom, ili su u divnom braku, a traže razgibavanje, ili se ne razumeju, ili je nestalo strasti, ili je nestalo ljubavi, ali su tu deca i sve opstaje...ma ista priča samo za koju se opredele...ne kažem da tu u nekoj nema istine, svakakvi izazovi nas stavljaju u situaciju u kojoj nismo mogli do juče da se zamislimo...
i to sve važi i za žene...
nema tu ni osudjivanja, niti pokušaja da razumemo, to je uvek bilo i biće...ko zna ko se od nas može naći u takvom trouglu...
shock vidi, Mica nakuckala vise od pet rijeci! shocklol

E, 'vako....

Brod koji pocne da tone, on potonuti mora!

Daklem, ne spasavati brod vec putnike na njemu!

OceM da kazem.....ako ne ide, ne ide da je Iljadu spasilaca na terenu lol (http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/a065.gif)

Elem, sad cete da vikate i vikate .... lollollol ali....

(http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/n050.gif) maši nogicama, maši rukicama....a u PM! lol

Spasavaj se ko moze! (http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/f055.gif)
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:56 pm.