Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Juce sam "caskala" sa jednim tipom ( este bilo mi dosadno a nEje mi se radilo oops ) , covek ozenjen ko i vecina ovde, radi dva posla da prezivi, ima zenu i dvoje dece od toga jedno beba, i tako kroz pricu kaze on da su zence i on kao dva drugara s tim sto je zence ljubomorno i glavu(nEje precizirao koju) bi mu odseklo da zna da je on ovdI na ovom Sodoma i Gomora sajtu a on jadan nesrecan i 'teo bi zenu s kojom ce moci i da cuti(a ni s ovom sad ne prica bas mLogo :!: ) i da prica i da se razumeju( ja sam nesto bila sigurna da toJ moze i saS svoje zence al ajde) , pa tek onda na zadnjem mestu dojde ono sa keksom 8)(naso je dI ce da trazi lol ) Posto sam ja mlada i naivna plavusa :!: pocnem da postavljam piPtanja na koja on izvrdava odgovor, tako ga malo ispreskacem i vidim nEje on ovdI da caska nego da naIdje nesto .....da tjutU valjda i da se razumUju dok jedu keks, al da ne zna zence......Na sve moje pokusaje da ga urazumOvim i nagovorim da treba saS toJ zence da poprica , vidi u kom grmu chuchU zecovi i da iK rastera na cistac, i ondaK upuca , on otje po svaku cenu da budemo "prijateljOvi"(da se "otvorimo" sta li je samo saS time misliJo roll samo nEje moj Prijatelj isto sto i njego prijateljOV, bi mi maLKo nelagodno al se izvukoG....E sad, mislEm se nesto(jo5 lol ), zene i muskarci razlicito resavaju probleme , dok ( takO mi se barem pricinjUva) zene pokusavaju da spasu taj bMrak muzOvi pokusavaju da nadju ( ne znaju samo da je to tako hihihi wink ) isto samo novo zence(bem li ga esu li sad povrsni pa cim prokopaju dublje od povrsine odustaju i traze novu iskopinu roll )....sto ne spasavaju i oni brod koji tone , sha mislite?Lakse naci novi pa pobeci kad i taj pocne da tone ili je mLogo tesko spasUvati, oznoji se coJek, pa posle moz i da se preladi ? rollrollroll ZnaEm da je mLogo teska tema za ujutru zato ajd prvo na kafu, evE pristavIla sam lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:28 pm.