Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Postoji li osoba za koju ste sigurni da ce uvek imati posebno mesto u vasem srcu?

Ne mislim na familiju!
Ne znam sta da kazem.
Izdaja takve osobe je izdaja za ceo zivot, zar ne?
I ostaje li posle deo u nasem srcu, ili cemo iz povredjenosti, revolta, ljutnje i razocarenja izbaciti sve, satreti i zadnju pomisao na nju?

Nisam pametan, ali mislim da se to mesto u nasem srcu ne sme ispuniti drugom osobom. Ne zbog uspomena, vec i zbog postovanja prema novoj osobi...
Ima li dovoljno praznog mesta u srcu za neku novu osobu, ako smo nekome vec ipak dali celo nase srce?
Nisam pametan... Mislim da je to previse slozena dilema i da necu imati stav o tome jos nekoliko godina...
Ostace jedno prolece i jedan osmeh, koji je urezan duboko u moje srce. Ostace jedna vera i jedna nada za nekim vremenima
meni je srce malo i onda se sad tamo svi gurajuuu nemogu da stanu i sve im je veca guzvaa a nebih da izbacim nikogaa
Mislim da je meni sasvim malo srca ostalo.Nikad nisam pustao nikog unutra, uvek sam davao po deo, pa ko zeli..moze da radi s njim sta hoce.Tako da..ne znam...slabo se i smejem, jos manje placem...nemam cim..voleo bih da te izvesne osobe rade to umesto mene, jbg..bilo je to dobro srce, steta bi bilo da propadne..
Postoji li osoba za koju ste sigurni da ce uvek imati posebno mesto u vasem srcu?

Moje srce je jedna velika kanta...mnogo je djubreta u njemu!

Ni ja ne mislim na familiju... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Ne mislim na familiju!

roll 8) roll
TongueSmileTongue

wink ( :?: )

(http://www.cosgan.de/images/midi/frech/n010.gif)
Cekajte, idem i ja!!!
Nema komora za reciklazu...sve u isti kos... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
(http://www.cosgan.de/images/midi/frech/n015.gif) lol
Cekajte, idem i ja!!!
[quote="belica"]Postoji li osoba za koju ste sigurni da ce uvek imati posebno mesto u vasem srcu?

Nista nije sigurno, al do sada, DA Smile
postoji puno osoba koje ce imati uvek posebno mesto u mom srcu, uglavnom su to prijatelji koji traju skoro citav moj zivot, znaci li to onda da imam mLooogo veliko srce? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:39 am.