Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je samo za zenski deo foruma. Smile Nasa mala, crna knjizica, di cemo kopirati (bez nicka osobe koja je poslala poruku, naravno), najbizarnije poruke, koje nam pristignu u inbox i komentarisati ih onako u veselom duhu. lol
Muskarcima komentarisanje zabranjeno - strogo! Mozete samo da citate i da se cudite dokle ide vasa masta. lollolwink
Pa ajde de vise,kad pocinje to da citamo....
si ti procitao " MUSKARCIMA NAJSTROZE ZABRANJENO" ??? roll
EvE jednog, za pocetak kao finijeg : "jasam srecno ozenjen imam dvoje dece jadan ima24 drugi ima 21 a ipak sam nekako usamljen bez prijatelja pa makar oni bili i preko interneta toliko za pocetak nista netrazim a mogu puno toga da ponudim jem imam velikozivotno iskustvo komebi mozda koriistilo ali eto vidis MLOJE LJUDI KAO JA I TI POZZ"
Pa zabranjeno da komentarisu a ja ocu samo da citammm
i d anagadjam koji je nic iza koje poruke lollol
Zvuči ko generalizovano omalovažavanje.
Ajd neka. :?
ne nije omalovazavanje, to su poruke koje salju muskarci 8) lollollollollol
Znači: ja ti nisam poslo poruku = ja sam žensko! lol
evE jos jednOga : cao. prelepa si... imas li mozda msn ako zelis da se dop... jer je ovde ovaj chat smor" lollollol
ja sam shoched hehe kad vide takav avatar....kakve ti poruke ocekujes a? shocklol
Zvuči ko generalizovano omalovažavanje.
Ajd neka. :?

Nije, ovo je misljeno kao zezanje (zato sam napisala, da ne stavljamo nick osobe koja je poslala). Wink Tako bezobrazna i zla zaista nistam. wink
Otvorite i vi vasu crnu knjigicu. Smile Ili roze. lol
A ovo je poruka od coveka koji ima ima 2x moje godine:

"to sto ti trazis kada budes nasla javi mi docu ti u svatove i poklon 1000 dolara zar ne vidis dasi omatorila za sve moguce i nemoguce stvari,a jos kazes dasi u vezi samo neznam kakvoj?"

Dragi gospodine, zar vas nEsu ucili, da ne verujete svemu sto procitate? 8) lol
Sledeca poruka je jako kulturna, pa bih zamolila sve mame i tate, da pokriju oci svojoj decici:

"*ebo te tata tvoj,pa napravio sebi unuku"

TurNUla sam zvezdicu, da ne bude bas totalno vulgarna poruka. lollol
ne nije omalovazavanje, to su poruke koje salju muskarci 8) lollollollollol

a otkud znas kad ti pise musko ili zemsko?
shock :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:30 am.