Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve vise zena se izjasnjava kao BI...
lazni profili, puno smaraca itd... ili opasnost...
razmisljam o njihovim prednostima prilikom osvajanja i "vodjenja ljubavi"...velika prednost... nedostizna za prvi put...
kontam da su one mozda veci suparnici od bilo kog muskog stvora... nama muskim...
pocinjem imati averziju prema zenama BI...
moram da odredim stav prema njima pa mi treba vasa pomoc...
da li to shvatati ozbiljno ili je to trend...
za deset godina imace za muskarce pedere koji nisu sluzili vojsku i one koji su kao juce sisli sa planine...
e hebote mogli bi prodavati spermice...tada...
...
to ti je zbog prevelike populacije...
zenska mokraca sadrzi veliku kolicinu zenskih hormona koja se tesko razlaze u prirodi.
zbog toga svi smo okruzeni time, pa se sve vise feminiziraju i zene, muskarci odrastu bez dlaka i sa smanjenim brojem spermija, a neke riblje vrste gube muski pol u populaciji...
verovatno uticu i na drvece, ali jos nisam shvatio mehanizmam delovanja...

cmok!
Znaci bitere, zenske su sve zapisale i sve propade?

Gde ja Aca, da kaze da su zene zlo? lol

LGBT populacija, kako oni nenormalni sebe zovu, direktno utice na smanjenje prirodnog prirastaja, tako da uzivaju nepodeljenu podrsku zapadnih centara moci koji su pod dirigentskom palicom grupe Bilderberg.

Uzrok je prisustvo neprirodnih hemikalija u okruzenju i u lancu ishrane, sto dovodi do hormonalnih poremecaja kod svih zivih bica koja imaju endokrini sistem u svom organizmu.

Pazite sta jedete, da ne otkaze ... "kalauz"

lollollol

8)
(http://www.thenakedscientists.com/HTML/content/interviews/interview/976/)

cuvaj se ti onih skusa!
"The reason that we did this is because there was quite a bit of evidence coming out of the UK in the 1990s showing that male fish living downstream of municipal waste water outflows were becoming feminised."

Znaci, radi se o rekama, i to o podrucjima koja su nizvodno od mesta izlivanja gradskih kanalizacija.

Skusa je morska riba.

A razlog za poremecaje kod ovih slatkovodnih?

"We know 100 million women world-wide rely on the birth control pill and the answer really is in better ways of water treatment: making sure the waste water is treated at least with secondary treatment."

Zene i pilule za kontracepciju.

Gde je onaj Aco?

Acoooooooooooooooooooooooooo .....

lollollol

8)
Znaci bitere, zenske su sve zapisale i sve propade?

lollollol

8)

Ne može se ženama zabraniti da pišaju :D ali bi mnogi mogli da prestanu da seru van za to odredjenih prostora. :D
Neki to mogu shvatiti kao ogranicavanje slobode kretanja. lol

Uglavnom, zakljucak je da se radi o zenama koje ne menjaju seksualnog partnera (cesto) a tokom seksa, njihovi partneri ne upotrebljavaju kondom.

Pusenje ili zdravlje, odlucite sami. lollollol

Ako se dalje udje u analizu, dolazi se do zanimljivih, neocekivanih (kako za koga) zakljucaka koji opet vode ka zapisu na onom kamenom spomeniku u Dzordziji, koji ima i neka sasvim okultna obelezja.

Aco, ima li te?

8)
Acu je pripitomila jedna zena zla. 8) lol

e hebote mogli bi prodavati spermice...tada...

Kome? lollol

Dobar jutar, i ja dosla da malo BIskutujem na ovu temu... lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mozda bi na ovo pitanje mogao da odgovori onaj Moretov nauceNJANJANJAk sa malim IQ i velikim lap-topom.... wink
za deset godina imace za muskarce pedere koji nisu sluzili vojsku i one koji su kao juce sisli sa planine...

Zemljo, otvori se da upadnem i da me nema... :? Pa zar ovo izlazi iz tastature josh uvek?!?!
No comment... Unhappy

LGBT populacija, kako oni nenormalni sebe zovu, direktno utice na smanjenje prirodnog prirastaja, tako da uzivaju nepodeljenu podrsku zapadnih centara moci koji su pod dirigentskom palicom grupe Bilderberg.

Pitanje: Ko odredjuje shta je nenormalno na ovom svetu?!

I ja sam takodje razmishljala da je jedna od posledica smanjenje prirodnog prirashtaja, shto i nije tako loshe... Smile

Ako cemo u istom duhu, i u skladu sa vashim stavovima, zar nije ok da ti "nenormalni" ljudi i ne dobijaju reprodukciju... Za vas, dushebrizznike, je to sasvim pozitivan razvoj situacije, zar ne?!

Ne može se ženama zabraniti da pišaju ali bi mnogi mogli da prestanu da seru van za to odredjenih prostora.

Marija, imash bambija za ovo... wink 8)
Razmisljam....el, to neka bolest? roll

Jeste!

Zove se loodilooooooo........ evil
Cekajte, idem i ja!!!
Pucaj!! lol
Cekajte, idem i ja!!!
Dobrooo... menjamo taktiku...

Znači kada neko muško pita: Da li bi ti mala samnom?

NEMO SLUČAJNO DA MU NEKA ODGOVORI: BI

Jer na čega će omlet da nam liči ako pa´ne u vatru wink 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:02 pm.