Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Predstojeci praznik , treba darivati , mozda i ispuniti ocekivanja, ali sta one ocekuju? Zanima me sta zene ocekuju, ako uopste nesto ocekuju za taj dan , i sta muski daruju , ako uopste nesto daruju.Pisite . Sad.
Ne treba mu 8-mi mart da bi mi poklonio nesto. Taj dan ne ocekujem bas nista , ali ako se pruzi pravi (kita) buket , uzecu ga sto necu lollol
sto ce da izginu karanfili i ruzeee samo tako da bi se one zorile koja je vise skupila....
Ne treba mu 8-mi mart da bi mi poklonio nesto. Taj dan ne ocekujem bas nista , ali ako se pruzi pravi (kita) buket , uzecu ga sto necu lollol

Dali se kita(cveca) i buret u sustini razlikuju?
Greska u pisanju .BUKET.

p.s. imaš edit u tjošku wink 8)

E sad, sva sećanja koja imam na 8.mart su pokloni učiteljici, te žene koje trče kod i od frizera na taj dan, jer to je pored dočeka N.G. i nekih godišnjica (te nekoliko svadbi ako im je sretnija godina wink ) jedan od najsigurnijih izlazaka sa mužem međ ljude :?

Tužno, ružno....

Tokom života ostala mi naklonost ka znacima pažnje nezavisno od datuma, doba dana ili godine... i maštovitim ljudima 8) wink
pozitivniju vremensku prognozu
da zabaguje bar na +15 i da nas obasja sunce.................Smile))
Ništa, a to cu i dobiti, dakle iznenađenja nema... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ne volim te praznike. Wink
Neka me kiti cvecOm citavu godinu, a ne samo za praznike. Smile
ja bi te kitio svaki dan cvecem
Sta ce mi cvece svaki dan. Daj pare. 8)
Ne samo za 8. mart, već tokom cele godine, samo ljubavi i pažnje.. :D
razgovaraju srpkinja i madjarica koja je sta dobila za 8 mart...

i kaze madjarica..
mene je moja Janos dala za 8 mart zlatno lance,nova haljina idemo u izlen u Budapest na 2 dana uz placena opera i vecera!!!

sta je tebi tvoja Steva dala

srpkinja odgovara

ma dao mi qrac!!!

oces menjas kaze madjarica :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:40 am.