Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Nema čoveka bez strahova.

Koji su vaši i kako ih prevazilazite?
Evidentno je da su strahovi svuda oko nas. Tesko , je izaci na kraj .Svako se bori na svoj nacin. Ja , konkretno, nemam nekue velike strahove, i jedan od nacina borbe mi je i boravak na ovom forumu. Probao sa i neke druge, ali se uvek ovde vracam . Kao da se vracam korenima, sto je po meni , jedan od lekova za danasnje stanje , sto nacije , to i ljudi uopste.Ovde mi odgovaraju ljudi i njihovi komentari , i cesto se pitam , dali bi smo tako lepo caskali i u zivom razgovoru . Nadam se da cu i to iskusiti , i uveren sam da bih bio jos zadovoljniji.
Plashim se medjuljudskih ne razumevanja i ludila (klinichko-patoloshkog i kao produkt indoktrinirane ideologije - znachi masovni oblik ludila)... Na sve ostalo se chovek privikne (nekako). wink
Ja sam neustrasiv. Postao sam namcor. 8)
nemam neke vece strahove...
plasim se malo raka i to je to...

vise imam brige, kako da skolujem decu, kada saberem koliko ce im kostati studije u drugom gradu, i projektujem kako da obezbedim konstantan priliv za isto, imam samo za glavu da se hvatam...
Strah me da kazem od cega me strah! rollwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Strah me je samo same sebe. Tj. bojim se sopstvenih nepromisljenosti, kojima sam sklona... Drugih se ne bojim... Ne mogu mi nista :!:

wink
Strah me... zemljotresa, udara groma, vatre roll

plasim se svog vjerovanja u ljude....

jer me to uglavnom zdrma, munjevito izlaze, pih...oprzim se lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Preziveli smo zemljotrese, poplave, pozare...el ima neki vulkan u blizini? rollshock
Plasim se igle, krvi i mirisa bolnice. Nije bilo tako uvek. Kao dete uopste se nisam plasila ali nekada dogadjaji mogu promeniti i uticati na coveka, pa se tako desilo i meni.
Kako prevazidjem taj strah? Pa lepo, stisnem zube i kazem sebi, mozes ti to, pobedices strah. wink
Preziveli smo zemljotrese, poplave, pozare...el ima neki vulkan u blizini? rollshock

Da , tacno , ali nismo preziveli sami sebe. To je najveci. strah , jer tek njega nemozes da kontrolises.
plašim se sebe, ponekad...ne postoji taj zemljotres, poplava da me uruši koliko mogu sama sebe... lol
stra me da ti kažem...........Smile))
I mene da cujem...a kako cemo to prevazici? rolllol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:24 pm.