Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koje vam zvono zvoni na "nesto nije dobro"?
Uvidjate povrsnost kod ljudi? zelju da sa svima budu dobri...zelju da ih neko potapse i kaze "ti si super"... zasto ta zelja?... zasto se ne zamerati nekom kome treba?... zasto su ljudi tako povrsni?
zasto ne znaju sta je dobrota?...
zasto tapsu po ramenu sve, a glede sa visine...njihove humke...
kad se izgubila ta granica, ovo je dobro ovo lose....

sta vas to "zagolica" kad osetite tu podmuklost kod neke osobe?
...
Sve se promenilo.... i menja se.... i nemamo pojma još uvek šta osećamo prema tim promenama a ni kako se postaviti...

Primamo svetske trendove: nabaci osmeh i briga te... i onda masa bezličnih ljudi šeta, nasmejanih po direktivi a ne od osećaja radosti...

U ostalom, možda je život zaista prekratak da bi se ispravljale razne "Drine". Prokopani su novi putevi, ne mora se uvek ići baš tim kojim si namerio... izmeniš trasu uz osmeh naravno... demokratski :D

Evo i ja sada napisah svega ovde samo ne odgovor na tvoje pitanje wink
Kako si ti More ovo rekla sa puno entuzijazma, svetlosti i pouke... Lepo, jako lepo... lollollol
Pravilo 1.

Kad poslujes sa nekim, racunaj da ce pokusati da te prevari. Ako ne pokusa, prijatno ces se iznenaditi.

Uzgred, jedan od razloga zasto ne volim McDonalds je ona debilna atmosfera kod radnika. Svi kao teletabisi.

Namrsti se ko covek bre, da vidim da si ziv. roll
sta vas to "zagolica" kad osetite tu podmuklost kod neke osobe?

a zasto se vise ceni da neko bude djubre, pa cak i na forumu?
od toga se misli da ima vecu inteligenciju, pa mu se podilazi?
ili je muskobanjastiji, pa mu se opet podilazi?
ne verujem da je to ideal...

sto se tapsanja tice:

sef - zaposlen: sef je odgovoran za zelju radnika da radi

zaposleni - stranka: tipovi ponasanja se podrazumevaju ili su propisani

roditelj - dete: treba uliti samopouzdanje

drug - drug: slicno kao roditelj dete

rodjak - rodjak(poznanik): slozena forma drustvenog ponasanja

dve osobe koje se nedovoljno poznaju ali imaju neki cilj: desi se nekad da le podilazenje ili ulizivanje, koji se tezi podesiti kao dopadanje...

sve ovo ima i razne nijanse i zavisi od samih osoba...

Sto se Mc-a tice, najvise problema imam sa toplo hladnim, vruc hamburger i krompir, a na to koka kola sa santom leda i porcija sladoleda... unistava mi zube, pa verujem da deci isto to radi... nezdravo, totalno!

e, da, ako narucim desert sa jagodama onda ni na pamet nece pasti da ce umesto jagoda ili marmelada od jagoda u filu biti puding od jagoda (mrzim kolace koje imaju puding za fil!) Smile

sreca da daju da biram sebi igracku koju zelim, inace im ne bi ni isao!
lol

I ne volim glupe americke filmove jer se stalno tapsaju, a u akciji kada im uspe neki trik, urlaju srecni, iako im je pola grupe 2 minuta ranije pobijeno... to mi je jako freak!
Kako si ti More ovo rekla sa puno entuzijazma, svetlosti i pouke... Lepo, jako lepo... lollollol

Š´a se buniš, nemo da te udavim 8) uz osmeh wink
8) Glup čoek i kad se pobuni obično ispadne smešan.
Ali su zato glupaci manje opterećeni u principu posmatrano i zato žive bezbrižnije.

Š´a se buniš, nemo da te udavim 8) uz osmeh wink

Drago More, shto smo tako gorki (povishen salinitet a ? lol ), zar je lepota tvoja u davljenju i osmesima... :?
Zasto me prvo ne pridavish... wink Da se malo slatkovodno muchim... Haragei mi kaze da si pochela da me zapljuskujesh svojim toplim talasima... wink
Čovek je nerazuman, nelogičan, sebičan.
Nije važno, voli ga!

Ako činiš dobro, pripisaće to tvojim sebičnim ciljevima.
Nije važno, čini dobro!

Ako ostvaruješ svoje ciljeve, naići ćeš na lažne prijatelje i iskrene neprijatelje.
Nije važno, ostvaruj svoje ciljeve!

Dobro koje činiš, sutra će biti zaboravljeno.
Nije važno, čini dobro!

Poštenje i iskrenost učiniće te ranjivim.
Nije važno, budi iskren i pošten!

Ono što si godinama stvarao u času bi moglo razrušeno biti.
Nije važno, stvaraj!

Ako pomažeš ljudima, možeš loše proći.
Nije važno, pomaži im!

Daješ svetu najbolje od sebe, a on će ti uzvratiti udarcima.
Nije važno, daj najbolje od sebe!
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Hmmmm... koletina, kanda si mi se malko baČio u disharmoniju saS prethodnim postom wink
Ali nema veze, na kampovanju je sve dopušteno :D
Hmmmm... koletina, kanda si mi se malko baČio u disharmoniju saS prethodnim postom wink
Ali nema veze, na kampovanju je sve dopušteno :D

Znate, zivot je prvo nastao u moru... wink
A onda je sve poslo naopako... rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Gde se mnogo bushilo o`ma je presushilo... lol
A zato je Panonsko presušilo winklol

Joj, i meni zaooooooo........ evil
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:23 pm.