Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stariji sam gospodin i ovde nisam ybog udvaranja.Ponudio sam par devojaka ya fotografisanje u mojim modelima ya potrebe iyrade sajta i drugog reklamnog materijala. Ni jedna neodgovara
Napominjem nije prevara niti bilo [ta drugo jednostavan poslovan odnos.
ma cim tebi y-z i neke zagrade umesto slova, kuj zna na shta navlacish te jadne devojke... lolloltwisted
Proste su, ne shvataju umetnost.
Slične probleme je imao i Djenka u našem kultnom filmu "MARATONCI TRČE POČASNI KRUG".
plase se opasnih sajtova.... nije lako danas otici na kafu kod devojke koju ne poznajes lollollollol
"lokacija:lijep"

Dobra ti lokacija, kad tamo nema nijedno zensko.

Ili su te provalile. lollollol

8)
Necemo da si reklamiramo ubavilo lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
"lokacija:lijep"

Dobra ti lokacija, kad tamo nema nijedno zensko.

Ili su te provalile. lollollol

8)

mozda coek mislio leposavic ali ostao bRez boje za penkalo.... lol
hahahhahahahahahahahaha ili im se mozda nije svidela gramatika. sha su ti danasnje zeMske sunce ti tvoje! winklollol

"Ponudio sam par devojaka ya fotografisanje u mojim modelima ya potrebe iyrade sajta i drugog reklamnog materijala. Ni jedna neodgovara "

lollollollollollollollollollollol ili im se ne svidja raspar ves, plavi brus bele gace jos ako su to tvoji modeli pa ih ni ne peres kako treba a vladaju zaraze kUJ ce ga znati sto se ne javljaju roll
Stariji sam gospodin i ovde nisam ybog udvaranja.Ponudio sam par devojaka ya fotografisanje u mojim modelima ya potrebe iyrade sajta i drugog reklamnog materijala. Ni jedna neodgovara
Napominjem nije prevara niti bilo [ta drugo jednostavan poslovan odnos.

roll ša vam je, viš da co'ek ima i viška cura. On nudi a ne trazi

Sto ti je bizMis! lol
Cekajte, idem i ja!!!
i Tebi wink
Cekajte, idem i ja!!!
Izvin'te al' ni ja nEsam zainteresirana. wink
Izvin'te al' ni ja nEsam zainteresirana. wink

co'ek nudi djevojke a ne babe oops (s duznim poštovanjem prema stariJoj populaciji)
Cekajte, idem i ja!!!
Stariji, Gospodin, Ponuda, Fotografisanje....

Sve ovo na nekom ovakvom sajtu ima eho Perverznjak, Perverznjak, Perverznjak....da razmislis malo o Ponudi...pa da je nekako upakujes? winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:17 am.