Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko je imao aferu na radnom mestu (npr. sa svojom sekretaricom) i kakva su iskustva?
Nisam. Iskustva su 0. Imala sam srecu da radim sa prostim dusama i maloumnicima. Smile)))
Ko je imao aferu na radnom mestu
Jednom sam se sefu najebao keve.

kakva su iskustva?
Krajnje pozitivna, oma bude lakse!
Jednom sam se sefu najebao keve.

Nikada nije bilo potrebe, znali su i voleli su me.. uz put. Pravila sam im money ! Smile))))

Skocismo mi.. bravo druze ! Smile)))
Svoju sekretaricu nikad, iz principa!
Kao ni svoje koleginice, radnice i stranke.

Jedino mozda poslovne partnerke, ali tu i one imaju neke principe...
Skocismo mi.. bravo druze ! Smile)))
Chekao sam te da prva trepnesh... Smile))

Sinoc smo missy i ja skocili u Savu, ona obucena! Isli na pice, popricali... Preporuka za upoznavanje!!!
Sinoc smo missy i ja skocili u Savu, ona obucena! Isli na pice, popricali... Preporuka za upoznavanje!!!

hahaha ! Hey, hrabrija sam.. znas zasto !! Smile)))) kiss tebi chosen.. mlad, lud a pametan.. da si zelja svake devojke ! Smile))) Sva sreca tebi samo za ludost pal !
Hey, hrabrija sam.. znas zasto !!
Zato sto se tvoja suknja brze susi od mojih pantalona i majice. Tebi je bilo svejedno ali meni nije pa sam morao da se skinem. Trebao sam da obucem trenerku. Ali... kapa dole! Lepa, pametna i zaebant a i blizu zivi i tako to. Samo mi je zao sto ne preplivasmo na drugu stranu, da udjemo na onaj splav da popijemo piche, al ebi ga, ti nisi htela. Nisi smela. Smile)) xaxaxaxa

kiss tebi chosen..
Hvala! Vracam duplo (ne volem kad je dzabe). Smile))

Je8o mater, ja reko zaje8ava se, ne sme da se bucne. Kad dodjosmo tamo... iznenadih se prijatno.

Pozzz!
Chekao sam te da prva trepnesh... Smile))

Jesi Smile)))

Je8o mater, ja reko zaje8ava se, ne sme da se bucne. Kad dodjosmo tamo... iznenadih se prijatno.

Plivala ja i dubljim vodama.

pozz chosen Smile))))
Plivala ja i dubljim vodama.
Sledechi put te vodim preko grane, u CG pa chu te teram da veslash do Barija... Smile))

Pozzz.
Sledechi put te vodim preko grane, u CG pa chu te teram da veslash do Barija... Smile))

hahaha Jos cu da te cekam, moze ?Smile)) Ne izazivaj Skorpiju Smile))) Lud jesi.. pomnozi to sa 1oo Smile))

ps Nije nasa tema.. do vidjenja Smile))
hahaha Jos cu da te cekam, moze ?Smile)))
Hm, cek da razmislim jos jednom... che me opet zezne matematika, pljutz.

Ne izazivaj Skorpiju Smile)))
Ma salim se bwe! Mada... xexexe

ps Nije nasa tema.. do vidjenja Smile))
Neces, valjda, da mi kazes Bonjour?! Smile))
E u pravu si, smorili smo puzeve.
pa vas dvoje se stvarno lepo druzite. da ne smetam...
pa vas dvoje se stvarno lepo druzite. da ne smetam...

ne buni se.....
tema je sada njihova poshto su proglasheni i zajedno zaposhljeni kao chuvari plazhe i mosta
Svoju sekretaricu nikad, iz principa!
Kao ni svoje koleginice, radnice i stranke.

Odavno naucena lekcija u zivotu: Jebes roba, dobijes gospodara!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:05 pm.