Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Posle mLogo godina mog boravka na ovome sajtu i mLogo uznemiravanja od pojEdInI clanoFi, odlucila sam da sexyblondy posaljem u peMziju i da otvorim jedan tek rodjeni novopeceni tek se ispilio profil tj nick, pa vI kao moju faRmiliJu molEm za pomoc ( novcanu mozete uplacivati na sledeci ziro racun adfg3251345745) kako biK pronasla savrsenu zamenu za moj stari a da je ipak novi ...ajd pucajte lol
fala bogu da si se setila!!!
lol

sta kazes za:

atlantida11

?
:D
fala bogu da si se setila!!!
lol

sta kazes za:

atlantida11

?
:D

ShO shock el ti se nesto nEje dopadUvalo kod meneKa? roll
iskreno?

kao dugogodisnji clan sajt naucio sam da su nickovi tipa seksika, blondika uglevnom plitke koje traze po 500 nedozrelih momaka za prijatelja ili su bi. ne pristaje ti, ti si pametna i ozbiljna zena!

avatar sa dekolteom mi pokazuje da si samosvesna majka, osecaj za lepotu pokazuje da imas bi sklonosti a tvoji ostali avatari pokazuju da zelis da se zezas.

da, tvoji avatari sa dekolteom me privlace.

8)
Al vidis, ovaj i jeste biJo napravljen za te sto misle da je sve sto je sexy i blondy plitko, a i dokazano je na vise od 70000 slucajeva da muskarci ( uglavnom) ni ne procitaju dalje, dakle vide "naslov" , pregledaju slicice ( slikovnicu) i izvedu sami neke zakljucke, i da, mLooooogooooooo se razocaraju kad se zaje** pa procitaju profil, e tu je kvaka da ne kazem kljuc, ali moj mali experiment sam privrsila, sad znam to sto znam i vreme je da se ide dalje (citaj ostane ovdI samo pod drugim imenom, cisto da ONI ne prepoznaju a ko treba prepozna ko se krije iza njega)....zato dajte predloge i ako je moguce obrazlozenje zasto bas to ime, budite mi KuM ili KumA winklollollol
ma nisi ti neka osvetnica i ne zelis da se dokazujes! Tongue

99% profila sa slicnim nickom nece odgovarati na poruke, pa ih volim zebazati onako porukom, dve...
desilo se da sam se neprijatno iznenadio, kada sam dobio vrlo korektan odgovor, a ispao sam bas nekulturan... oops

a sta se krije iza koga i cega, pa vecina ne odgovara jer nije zainteresovana za kontakt a manji broj doslovce bezi os moguceg razvoja dogadjaja...
pa moje srce vise to ne moze podneti!
lol
Gde je opcija za glasanje? roll

Moj predlog, ne menjaj nick... Unhappy
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
chasnablondysister..............Smile))
aFatar

E mislim da bi ti čučalo, al da se menjaš 3x na dan lol
a zašto pod tim nickom da se menja manje nego pod starim?...............Smile))
Blond Jane Blond.. lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
a zašto pod tim nickom da se menja manje nego pod starim?...............Smile))

Fina postane... lol

A El se ko zove ForUm? 8) :?:
KarlaDelPonte TongueTongue

lollol
Cekajte, idem i ja!!!
Posle mLogo godina mog boravka na ovome sajtu i mLogo uznemiravanja od pojEdInI clanoFi, odlucila sam da sexyblondy posaljem u peMziju i da otvorim jedan tek rodjeni novopeceni tek se ispilio profil tj nick, pa vI kao moju faRmiliJu molEm za pomoc ( novcanu mozete uplacivati na sledeci ziro racun adfg3251345745) kako biK pronasla savrsenu zamenu za moj stari a da je ipak novi ...ajd pucajte lol

a da ti dam jedan moj da popuni tvoj ??
na primer da se zoves pokojni toza
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:42 am.