Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Animanga Weekend
26-28.03.2010.
Dom Omladine Beograda

(http://www.sakurabana.info/slike/Animanga26-28.03.10.S.jpg)

Prvi dan festivala – 26.03.2010. (petak, tribinska sala)
20h - „AMV8“
Drugi projekat domaćih autora sastavljen od pesama domaćih autora i isečaka anime serija sklopljen tako da ćete zaplakati od smeha(nadamo se). Projekcija će se održati u tribinskoj sali Doma omladine Beograda sa početkom u 20h. AMV8 nije predviđen za mlađe od 18 godina. Ulaz je slobodan.

Drugi dan festivala – 27.03.2010. (subota, tribinska sala)
20h - „Goemon“
Godine 1582. Japan je po prvi put ujedinjen pod jednim vođom. Vojskovođa Oda Nobunaga se godinama borio za ujedinjenje zemlje, ali ga je ubio Akeči Micuhide, njegova desna ruka, pre nego što je uspeo da dostigne taj cilj. Micuhidea ubija Hidejoši Tojotomi koji ispunjava san Ode Nobunage i ujedinjuje zemlju, a potom zauzima mesto vladara. U glavnom gradu ujedinjenog Japana, Kjotou, Goemon Išikava krade od bogatih i deli siromašnima...
Projekcija igranog filma „Goemon“. Tribinska sala 20h. Ulaz je slobodan.

Treći dan festivala – 28.03.2010. (nedelja, sala Amerikana)
Treći dan festivala se održava u Domu omladine u Sali Amerikana i ulaz za ceo festival je 150* din. (100 din. za članove društva „Sakurabana“)
20h - Projekcija filma „FMA Conqueror of Shamballa“
Nastavak serije „Čelični Alhemičar“, koju su gledaoci imali priliku nedavno da gledaju na nacionalnoj televiziji. Ed, i dalje zarobljen u stvarnosti živi sa svojim ocem. Igrom slučaja nailazi na tajno društvo koje pokušava da otvori portal ka kraljevstvu Šambale, koja je zapravo njegov rodni svet...
22h - Žurka „Butlers night!“
Žurka na kojoj će moći da se čuju neke od najpopularnijih japanskih numera. Posetioce će služiti kostimirani batleri i služavke, a nežniji pol očekuju i pokloni iznenađenja.

Da istaknem !
------------------------------------------------------- -----------------------------
NAPOMENA:Treci dan je morao tako zbog autorskih prava na film, i produzeno korishcenje prostorija DOB-a, i flmske sale.
Razlog edita je da istaknem. da su prva dva dana potpuno besplatni, a da se treci odvija filmskoj sali, i da duze traje.
------------------------------------------------------- ------------------------------
Posetioce će služiti kostimirani batleri i služavke, a nežniji pol očekuju i pokloni iznenađenja.

O5 muški dobijaju poklone... ama dokle??????????? shocktwisted
auuu, sluzavke, i to u mnozini!
ponet cu bic!

lol
a kad počinje poselo na Kališu?...............Smile))
Opet neki Ahura Mazda fazoni izgubljeni oko Sambale roll
Jesmo, nego si promenio nadimak kad sam ja odigrao 1.d4!, pa nista od partije.

Nego, jesi siguran da ne preterujes malo?
Mislim da sam shvatio smisao one terapije sa lopatom!
8)
Ovo je zanimljivo za posmatranje. (Mislim na desavanja na forumu)
mislim da su ga non stop tukli, dok su ga hranili!
Nisam upoznat sa cinjenicama tako da necu nista da komentarisem.

Uglavnom, neobicno je da forum opusti. Svi se razbeze.

I posle se ljute na mene kad kazem da postoji razmisljanje stada kod vecine, a ovo mi bas deluje kao kad vuk uleti medju ovce i rastera ih po livadi.

roll
nije da sam pobornik teorije zavere ali je interesantna korelacija nekih ``slucajno`` ispustenih informacija sa nekom nebesko plavom nijansom... slicne informacije se javljaju od vise egocenticnih clanova...

i na kraju da li je moguce da ce odredjene clanice se 2x navuci? ili se prosto kace na odredjene stilove obracanja?
cudno...

da nije vampir?
I tako ..............................

se tema o anime festivalu pretovrila u prepucavanje gay(ispravno politichki recheno) populacije ^___^

Mico za poselo ostavljam tebi u amanet da nam javish :-*

tikadzambas, ti si izgleda vrli poznavalac materije ^___^ moje poshtovanje ;-))
Anime i manga ...

Ima mnogo boljih stvari.

8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:20 am.