Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zasto se zene ljute kada im ne citamo misli?
Nemam pojma o tim ljutnjama... A misli ni sebi ne umem da rastumachim... roll
al se obraduju kad procitamo...
...
Jebiga ja procitao , neprocitao uvek moram ponovo. Mnogo su zahtevne , i ako osete da si ih procitao, brzo menjaju misljenje , pa si opet na pocetku.
Zato što sve dok im mi to ne "pročitamo" ni same nisu baš sigurne šta misle, žele ili hoće.
Zato je valjda ženski mozak i manji od muškog.
Njih je bog stvorio za ljubav i za prirodnu reprodukciju, a ne za neke velike misli, dela ili pregnuća.
8) Zato su skoro sve žene koje zanemare svoj ljubavni ili porodični život zbog karijere, biznisa, nekih naučnih ili ne znam ti ni ja kakvih dostignuća u svojoj srži vrlo nesrećne i neostvarene.
Ebg-a, ne može se protiv prirode.
ja znam da im citam dojnji pritisak i po svemu sudeci to volidu.....
sto toplo preporucujem i vama da zanemarite desavanja u njihovim glavama... ko ce to da skapira... mi smo glupi stvorovi i znamo samo jednu stvar da radimo... prema tome naval'te... lollollollol

shockshockshock

ala sam se sad zaebooooooooo. skocih sam sebi u stomache... lollollol
Ja se ne ljutim...ne daj Boze da moze da mi procita misli...to bi bilo zlo rolllollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Da bi chito prvo mora da nauchi da pishe... (pomocu pishe po Vukici lol )
zasto se zene ljute kada im ne citamo misli?

KUj se ljuti? Ja se ne ljutim uopste. Kada on TREBA nesto da zna, uradi ili ukapira ili mi se nesto ne svidja objasnim mu to lepo recima.
Ne ocekujem od njega da bude vidovnjak, jer nisam ni ja. Wink
Ah Zlico, shta ti priroda znachi
kad dragi treba da kaze,
kad ce da te svlachi... wink
Nema brige, Kole,
u tim situVacijama
ne vodimo diJaloge.... lollollol
Znachi pochela si da me chitash... wink
Ki Bukvar...zatvori se malo...zene vole misterijO... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Misterije dolaze tek na kraju... Pomeshane sa osecajima, k`o meshana salata, nauljena strastima i raznoraznim mastima... wink
Pa i ne ljute se baš nešto...a i nije dobro znati svaku misao...lepše se živi wink
Dzoni
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:11 am.