Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nećemo pisati stihove ovde...bar ne bi bilo pozeljno, jer takvih tema vec imamo nebrojeno...Neko me je inspirisao danas da postavim ovakvu jednu temu...doduse uz stihove legendarnog Mike Antice, koga ja licno obozavam...ali verujem da cete u tim stihovima i iz njih izvuci ono kljucno, ono bitno, svako najmanje jednom doziveo da ponese pecat necijih usana...sta Vama prvo padne na pamet kad cujete ovakvo nesto:
Ne bojim se ja zuba, zubi su mekši od usana
Zubi ujedaju za trenutak, usne za ceo život.
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pamtimo li dodire?

Nekada je malo tako mnogo.... nežnost pramena kose... kratak let trepavice do obraza pa čekanje na baš moje prste da je sklone... i onaj pogled oka koje ne zna znači li taj dodir samo naivnu kretnju ili....

wink
Da li je to sve sto ti padne na pamet Bitere? Mislila sam da ce znatnije da vas motivise, ipak je u postavci jasno da napisete na sta vas prvo asocira taj citat...a moze se iz nebrojeno mnogo aspekata tumaciti, nije iskljucivo romantika u prvom planu... wink
nisam navikao na takve romanticne postove od tebe...

a meni ne moze pada na pamet nista, ja nemam emocije...

:D :D :D
eh usne....slatke, recite, pune obecavanja, a nikada ne znas odakle dolaze...da li iz pakla ili iz raja.....sta ti one kazu ili urade ostaje ti vecito u pamcenju... roll
ali, aj bicu veselog duha, pa samo u superlativu..... nezni vlazni dodir vrhova usana su mnoge velikane zacarale, pa sto ne bi inas smrtnike...dovodile do ludila da li to bile neznim dodirom o nase usne koje su pune iscekivanja tog magicnog trenutka, ili recima kojima nam pamet zamute i cine nas da letimo.....
ali....
...nije problem u letenju, ipak treba znati sleteti....to je najtezi deo letenja...kada nas te usne obore onako kako mi nismo ocekivali, ni hteli da se to sve zavrsi....uhhh te usne....
E neka te je inspirisao....vragolan jedan.....

ali....shto nam zabrani da pishemo stihove...
A jel` to asocijacija na poljupce...? roll
Il` je mozda secanje na nechije poljupce...? wink
Mozda je pak, narochito ljubljeno mesto na telu...? Tongue
O kakvim usnama je u opshte rech ovdi... Bwe ? lol
izgubih telefon...preko 1000 fotki...
...
Ne mogu da verujem da ste bas tako povrsni...pa zar vas ni na sta ovaj citat ne asocira...a koletino krenuo si u dobrom pravcu...samo pojedinacno obarazlozi stavke... wink
Slana kap na usnama tvojim, jeste okrutna sam, bezobrazna, samo da osetim.... ali ti i dalje rađe kap krvi daješ nego suzu!

Misliš da će igra prestati? Šta misliš da ću lako odustati? A pa ti me dušo tako divno ne znaš...

wink 8)
Ne bojim se ja zuba, zubi su mekši od usana

- jednostavno ujed... koji boli za trenutak, ali ta bol prestaje

... usne za ceo život.
- usne izgovaraju reci koje ceo zivot bole
Joj romantike . Jos samo da je tu i cvece i drvece, sve bi bilo kompletno.
el ima ovdi nesto da se jede? shockshockshockshock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:35 am.