Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Emancipacija je tokom godina zahvatila i muški rod, ne samo ženski, te mislim da ste do sada načuli da osim očiju i usana (aha kako da ne) žene rado osmotre i g00ze muškaraca po gradu... laganini postajete objekti, ali ajd, kažete da je nama prijalo tolike godine pa šteta da Vas mimoiđe taj osećaj lolwink

Znači drage dame, da čujem komentare... naravno (ako je ikako moguće) bez stida :D

A bilo bi mi drago čuti šta naši drugovi forumaši čine da bi uspešno privukli poglede gradom dok šetaju... wink
Malo je perverzna tema ali ok.

Zavisi kako je shvatiš. Čemu odlazak na rekreaciju, u teretanu, ako ne želiš privući pažnju... a ustalom tema "koliki..." je sasvim Ok, zar ne? Stalno se vraća Tongue
viš njega, kak'i je nabildovan? lollol
Cekajte, idem i ja!!!
Mi na rekreaciju idemo adi zdravlja a ne vasih pogleda lol
Ne, nemoj pogrešno da me shvatiš tema je sasvim ok. Ja u teretanu odlazim radi rekreacije i relaksacije.
Ne znam kako žene na sve to gledaju i šta im je u fokusu posmatranja.

Koliko sam ja mogao zapaziti gledajući onako sa strane vežbama radi zatezanja guze su više posvećene devojke i žene nego muškarci.
Da, obicno se decaci iznenade na cinjenicu da je to jedan od tri stvari koje zzene prvo primete na mushkarcu... wink
:o :o Kakva prevrezna tema.... :o :o
daj to u slikama malo...pa da ne bude tako strasno... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja sam oduvek smatrao da su za žene ramena bitnija...
Mislim kad je muško "razbacano" pa joj na neki način "uliva" strah samom svojom pojavom.
Kad ono standardi se i u tom pogledu promenili.
Hm, pa ja bas i ne gledam nesto u guzove... 8)
Nit' gledash, nit' pipkash... 8)

Fino celjade... wink :D
Shta cu... Volem da pipkam i da me samoooo ponekad pipne/u... TongueTongueTongue

Veliki momcovi, kao tvoj... 8)
lollollol
'el to znaci, da imam i ja jedno pi(p)kanje u dobrom? lollol
"bas ti dobro stoje pantalone"....
taj komentar volim da cujem...
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:50 am.