Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Citam forum i ne mogu a da se ne nasmejem.
Primecujem, kako se vecina muskaraca na forumu drzi tema, diskutiraju o politici, reziserima, knjigama, znanstvenoj fantastici, teorijama zavere, itd... dok devojke (za divno cudo) svaku temu okrenemo na sex. 8)

Da li su zene postale slobodnije, kada je to "sexualno" provociranje u pitanju? Koliko smo "krivicne" prema muskarcima misleci, da tesko kontrolisu desavanja "ispod pojasa", a sudeci po pisanju na forumu definitivno deluju "skockani" u glavi? lollol

Da li se slazete, da zene vise izazivaju i koliko smo zapravo krive, ako se recimo neki muski clan primi na te provokacije?
Krive ste uvek.....dok se ne dokaže suprotno winklollollol
Dzoni
Dzoni, ti si izuzetak, ti spadas u grupu provokatora al' muskih. Tongue

Zato, nemo' da pljujes u vlastitu ciniju. lollolTongue
hahahahahahahahaha da ja tebe prvo pitam sto me prozivas u svakom postu? lollollollolTongue

a i molim te bre kuj koga ovde izaziva? Evo nek se javi onaj koga ja navodno prozivam? rolllollol
hebiga kad ste sexolicarke....
...
Ćuti, vidiš da prozivaju winklollollol
Dzoni
Ćuti, vidiš da prozivaju winklollollol

Dzoni digni se lollollollol
Aha, a koj će posle da spušća lollollol
Dzoni
Ostaću dosledan i na ovoj temi.... držaću se teme.....

Ovaj forum je svoj (izgubljeni) šarm dugovao odsustvu krute atmosfere i tolerisanju off-topic postova...... dok su se učesnici uglavnom držali teme i pisali smisleno - dok je forum bio forum. Uspele teme su "dobacivale" čak do 40 postova......

Od kako na pojedinim temama ima i preko 1000 postova od kojih je manje od 10% u vezi sa temom, "ovo" je prestalo da bude forum, a mnogi članovi su (odavno) odustali.......
BR kako možeš da sad staviš 16 tačaka i zaćutiš?????? shockshock

Ja sam se taman zadubila u to što pišeš, kad ono........ dobro nisam počela da listam ekran Tongue 8)

Zlico! Kuj ode off??? Kuj priča o sexy? Smo rekli nema: govorenja istine ili laži, nema zavođenja i privođenja, nema zamajavanja lažnog kao i pravog... tolerancija pre svega, ali samo u okvirima postavljenog zakonika wink

Svečano izjavljujem da ja nisam (slovima: nisam) radila ništa od gore navedenog (na forumu) ((http://s3.rimg.info/31f85e0ca021be25ced0331eea17fc13.gif))
Šta tu još može da se kaže? Niti ćemo se mi vratiti u 2006. godinu, niti će ovaj forum povratiti ondašnji šarm..... možda stekne neki novi..... ali za sada se ništa slično ne nazire...... roll
Da, ali dok tebe vidim povremeno među prisutnima, nekako se čini da će sve biti Ok :D

Nisi odustao od nade, ne prevrći očima wink
Nisam odustao od foruma...... ima ovde puno vas koje volim.... Smile
Sada ću da se malko rastopim... :D A pošto je obostrano aj malko se raznežuj i ti Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:51 am.