Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

posto sam slao pm poruke vecini a niko ne zna tacno da mi odgovori "privatne slike".. da li treba da budem punopravni clan (placam clanarinu) da bi video nekome slike i kako to ide uopste??? hot liste i to meni nista nije jasno tu..
shock koga si poslao u pm?.............Smile))
kao prvo, sajt je free, znaci nije mi jasno sta placas...

kao drugo, necije privatne slike mozes videti ako te neko postavi na listu prijatelja. cini mi se. mada pojma nemam, mene niko ne postavlja za prijatelja!
:?
hehehe a mislio sam da ih teram Smile vidis koja je tu zabuna sa tim slikama... imam ajd nemam puno prijatelja mahom ja dodavao mahom oni. al opet te slike su nekako nedostupne lol Smile kao pise ako vas prihvati kao prijatelja ili kao ako vas doda na hot listu>>>>??? koja hot lista ja ne vidim opciju dodavanja da ja nekog mogu Smile ahhahaha
joj kakva glupost idem da ucim za ispit pa se nadam da ce nam neko razbistriti sve ovo. Smile
hahahaha to je to uskoro ce tema da dobije lock. dal je moguce da se usudilo samo dvoje da pokusa da odgovori Smile
Ti koji te stave na listu prijatelja samo da bi ti videli privatni album mi posebno idu na zivce, NIKADA ne prihvatam njihova "prijateljstva" sto se mene tice, mogu da voajerisu gde im drugde drago lol
kad vidis slike (privatne) da li ces biti ubedjen da je to ono sto si zeleo da vidis???
Ti koji te stave na listu prijatelja samo da bi ti videli privatni album mi posebno idu na zivce, NIKADA ne prihvatam njihova "prijateljstva" sto se mene tice, mogu da voajerisu gde im drugde drago lol

nemo tako, jedna mala me stavila i sve mi pokazala... qq

shock :? oopsoopsoopslol
Zato kod mene samo Blondika čuči, al cu da ju brisem ne skloni li ovu išaranu babu lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Zato kod mene samo Blondika čuči, al cu da ju brisem ne skloni li ovu išaranu babu lollollol

pa shO ne kazes, idem sad da ti voajerisem po profiletu i slickEma lol
ade, babo edna , da vidis sta je cura i po lollol
Cekajte, idem i ja!!!
ja tju samo tu jednu da gledIm, a onu ipo netjem obecUvam 8)
U magare ne smijes da gledas 8) , moš ostaneš bRez vida,nemO reci da ti nisam Kaz'la
Cekajte, idem i ja!!!
eve necem, a kakO da ga prepoznadem? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.