Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za neke, sat je samo nužna spravica koja pokazuje vreme. Drugima je, opet, neizbežni modni detalj. A šta satovi predstavljaju za vas? Da li ih nosite, i ako da, koje?
Obozavam satove. To je jedini neizbezan "nakit" koji nosim i imam ih bas mnogo u raznim bojama i u srebrenoj varianti. Swatch, Mango, Diesel, Fossil, Adec... Wink
nemam dovoljno novaca da bih nosio sat koji bih nosio...
da, sat je za mene pravi muski nakit...
ne volim satove ali nosio bih samo neki preko 15ooo franaka, posto sam snob...
...
(http://www.mywatchebay.com/watch-pic/Vacheron_Constantin_6225.jpg)
evo ovaj moze da prodje... ovaj bih nosio i kad bi fisting radio...
...
Nosim sat kao modni detalj,vishe lichi na narukvicu,elegantan je i lepo mi se uklapa uz nakit,i jako sam navikla na njega iako se retko setim da pogledam vreme na njemu,vec uvek vadim mobilni :D
Par puta sam zbunila ljude kad me pitaju koliko je sati a ja pochnem da cheprkam po torbi,mesto da pogledam na ruci lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sat je za mene jedan od važnih statusnih simbola pa se prema tome i upravljam. Neću otkrivati koji nosim el je vrlo skupocen. Za srpske prilike čak i bRezobrazno skupocen.
Uh, ne volim one koji liče na slanike....ogromne...

Ne nosim sat, ali kada bih nosio, malo je modela po mom ukusu... lol
Dzoni
lepi ljudi ne nose sat 8)

trep trep lollolwink
uvek sam prizeljkivao onaj mehanicki sat koji se navija pokretima pri nosenju.
era tih satova je prosla a sada imam i mob, pa mi sat nije preko potreban.

imam jedan veliki, markirani, koju nosim ponekad na poslu i u prilikama koje su vezani sa poslom.

i imam jedan, dizajnom lep koju nosim za svecane privatne prilike, takodje ponekad...

oba sata mi sluze kao nakit, dobro se osecam sa njima...

imam i jedan prelep, pozlaceni, sa svojim zenskim parom, Tifany, koju nosim iskljucivo za vencanja i balove. ti satovi su poklon,
obzirom da nisam snob, nikada ne bi platio vise od 30 eura za sat.
Vrijeme prolazi i bez sata :D

Ako ga i nosim ,nosim na lijevoj ruci i jo5 naopako! Pa, ToSamJa! Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Vrijeme prolazi i bez sata :D

Ako ga i nosim ,nosim na lijevoj ruci i jo5 naopako! Pa, ToSamJa! Tongue

Cudno bi bilo da nisi wink
lepi ljudi ne nose sat 8)

trep trep lollolwink

u potpunosti se slazem...
...
Da li ih nosite, i ako da, koje?[/quote]

uglavnom nosam rucni. zato sto zidni mi se ne slaze sas bojom od dzemper lollollollol
Bez sata na ruci se osecam kao neodeven.

Najdrazi sat, ipak, retko nosim. Ima posvetu i dobio sam da od majke kada sam diplomirao.
Jedne prilike dosao covek za moj sto i spustio kesu, da pogledam da li mi se sta dopada, i rece da je za svaki ista cena.

Jos uvek su imali markice sa cenama na kutijama, koje su bile 4 puta vece od pomenute, te ja shvatih da dobijam povlascenu cenu i pravo da odaberem sta ja hocu.

Bih u problemu, jer ja ne nosim sat, a opet ne ide da odbijem coveka, i tako kupih jedan koji je bio najmanje vulgaran.

Jos uvek stoji u kutiji, negde u kuci.

Devedesete ...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:19 am.