Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zamolio bih oca svojega da ga baci na kamen, jer nikad od mene co'ek nece biti lollollollollol
cu ces ce cemo cete ce

shock

Promenila bih sebe prvo i svoje ponasanje, i nikada ne bih uradila to sto jesam.... Unhappy
zivot je uradio ono sto jeste, ne ja...
ne bi menjao nista...
osim mozda neke politicke aktivnosti gde bi bio mnogo (od)reseniji...
Ne znam da li bih bio sa istom ženom.
U stvari, mnogo bih bolje razmislio...
Nije ona ni tolko loša, al ima i boljih.
sve sto sada radim treba tako da bude... samo sto sam trebala ranije poceti da razmisljam tako
Ne znam da li bih bio sa istom ženom.
U stvari, mnogo bih bolje razmislio...
Nije ona ni tolko loša, al ima i boljih.

... tek kad izgubs nesto znas sta si izgubio... do tada ne znas da cenis ono sto IMAS...
roll Oženio bih Bez_reči i odveo na medeni mesec u MeHiko.
Ne bih menjao nishta bash...
roll Oženio bih Bez_reči i odveo na medeni mesec u MeHiko.

roll zasto li ovo ne verujem?...
Zato što ti se Tantal stvarno dopada i volela bi da ga upoznaš lično i personalno, a nisi sigurna dal će se to i desiti. 8) Smile Ženska podsvest je čudo edno.

Malo si i ljuta na njega, znam.
Zato što ti se Tantal stvarno dopada i volela bi da ga upoznaš lično i personalno, a nisi sigurna dal će se to i desiti. 8) Smile Ženska podsvest je čudo edno.

Malo si i ljuta na njega, znam.

cudno je sta tantal misli da zna o zenskoj podsvest... lollollol

ljuta ja?... lol
Smile Primetio ja. To što si uradila je jasan izraz ljutnje koja meni kao muškarcu na neki način i godi el da nema neke simpatije ili čak emocije ne bi bilo ni ljutnje.
Smile Primetio ja. To što si uradila je jasan izraz ljutnje koja meni kao muškarcu na neki način i godi el da nema neke simpatije ili čak emocije ne bi bilo ni ljutnje.

hahaha ... to nije ljutnja...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:23 am.