Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Obracam vam se javno, da vas pitam da li je ovo sajt -forum za Upoznavanje i druzenje, ili za vrstu lecenja pojedinih kompleksa i vredjanje tudje licnosti, zabrana govora ?

Imam prituzbu javnu na jednog clana, koji me vija na svakoj temi, i ako mu se licno nisam prva obratila on meni jeste, vredja me i kao licnost i kao osobu. Ono sto on radi ne prilici osobi od 40 godina, ako njega to zabavlja i smatra vrstu zabave, mene i te kako umara i polako mi ide na zivac.

Svaku temu upropastava, dozvoljava sebi da druge prozove i vredja, a kada udaris istom merom on vrsi zalopojke. Svoje vreme koje provodim na ovom mestu ne zelim da provodim citajuci nebuloze niti da pazim sta cu da napisem da se doticni ne bi osetio prozvan.

Jako je ruzno sta radi, deluje bolesno i meni nije ni duhovito a ni smesno vise mi je zalosno, a posto ovo nije sajt za zaljenje obracam se javno.

Molim da se nekim stvarima stane na kraj.

Ovaj forum je izgubio draz odavno, zato i jeste pust, i ja ne zelim vise da gubim ni sekundu ovde, pogotovu ne sa nekim ko ocito leci svoje komplekse.

Sve zalbe i kopije su prosledjene moderatorima
ovo je najoriginalnije muvanje nekog tipa...
svaka cast...
ako na ovo nepadne...nikad nece...
svaka cast...
...
BELICE,IGNORISI ILI VRATI ISTOM MEROM,MNOGI SE OVDE PRAZNE NA BILO KOJI NACIN ZATO JE SAJT TU, TREBAS DA RAZUMES DA GA SVI NEDOZIVLJAVAJU SAMO ZA MUVANJE NEGO I PSIHICKU PREPISKU,BUDI PAMETNIJA I UDARI GDE NAJ TANJI NA NJEGOVU MUSKOST,
`shtovana Ajrin Smile

Moja je duznost da Te obavestim da se pisanje kao Tvoje smattra urlanjem na sagovornika, postoji opcija caps-lock da smanjis slova.
Ako i u spoljnom svetu stalno urlas na sagovornike, onda razumem, ali onda Te grlo stalno boli, a slusaoce usi.

Jedna sugestija: reci tipa "najtanji" se pise zajedno, sem u slucaju da si TANKA sa gramatikom... Smile

Za Tvoj info, Bjelica je muskarac, ima je na sajtu pod raznim nickovima, ne treba pisati bilo sta da bi se skrenula paznja na sebe, kao sto spomenuta persona cini.Ona je vec banovana jednom zbog slicnog ponasanja, sto iskreno ne zelim(odvojeno) i Tebi.
Muskost? Pa ja sam prilicno feminiziran, ali devojke u mom okruzzenju to vole...
Postovanje. 8)
Draga Admin,

Moj savet vam je, da ugasite forum i problema vise nece biti. wink
Krivac se sam javio, javno nisam navela nick, sada znas admin o cemu sam pisala na pp

ajrin hvala od srca
Draga Admin,

E, snimio sam juce Karlosa na tekmi, imao je ljubicastu majcu sa kratkim rukavima, ogroman je...Cak je imao bolje mesto nego ja... cry
Krivac se sam javio, javno nisam navela nick, sada znas admin o cemu sam pisala na pp

ajrin hvala od srca

Nije Zlica nista kriva, ne izmilsljaj. twisted
Draga Admin,

E, snimio sam juce Karlosa na tekmi, imao je ljubicastu majcu sa kratkim rukavima, ogroman je...Cak je imao bolje mesto nego ja... cry

Nije bio sinoc na tekmi. Wink
JEDINI OVDE KRIVAC JE TIRKIZ I OVO JE ZADNJI MOJ POST NA FORUMU, MOZE DA ME PLJUJE , JER TO GOVORI VISE O NJEMU NEGO O MENI. ON SE POKAZAO KO JE I STA JE, GLUMI NEKOG GOSPODINA , ELITU, A HRANI SE FORUMOM BOLJE RECI LECI SVOJE ZIVCE OVDE, DANAS BELA SUTRA NEKA DRUGA.

ZALOSNO JE STO RADIS, NEKA TI BUDE NA CASTI
JEDINI OVDE KRIVAC JE TIRKIZ I OVO JE ZADNJI MOJ POST NA FORUMU, MOZE DA ME PLJUJE , JER TO GOVORI VISE O NJEMU NEGO O MENI. ON SE POKAZAO KO JE I STA JE, GLUMI NEKOG GOSPODINA , ELITU, A HRANI SE FORUMOM BOLJE RECI LECI SVOJE ZIVCE OVDE, DANAS BELA SUTRA NEKA DRUGA.

ZALOSNO JE STO RADIS, NEKA TI BUDE NA CASTI

Opcija caps lock je pozeljna... 8)

Ja nisam elita, ali sam zato Vip clan. Smile
[

Mudrice mala, opasno si me ispreskala... Smile

Satenska veverice... Smile

Lepa si na ovoj slici... Smile

Boze, kakvu ti imas moc transformacije... 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:25 pm.